Elçi'ye yakalama kararı çıkarıldı
Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi, katıldığı bir televizyon programında söylediği sözler nedeniyle yakalama kararı çıkarıldı.
19 Ekim 2015 - 23:59:26
Baro Başkanı Tahir Elçi hakkında ''terör örgütü propagandası yapmak'' suçundan Bakırköy 2. Sulh Ceza Hakimliği tarafından yakalama kararı çıkarıldı. 
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
İsrail Mavi Marmara yolcusuna tazminat ödeyecek
Nevşehir 2. Asliye Hukuk Mahkemesi, İsrail'in Mavi Marmara yolcularından Yücel Velioğlu'na maddi ve manevi tazminat ödemesine hükmetti.
Bekir Bozdağ'dan bomba açıklamalar
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Fethullah Gülen'in iadesi ile ilgili "Doğru olan Fethullah Gülen'in kendisinin gelmesidir" dedi. CHP'li Erdem'in açıklamalarının sorulması üzerine Bozdağ, mollar İRan'a diye bağıranların şimdi Irancı olduğunu söyledi. Bozdağ, Kılıçdaroğlu'na 'sizin içinizde kaç tane İrancı vekil var' sorusunu yöneltti.
Başkent güne karla uyandı
Ankara’da sabah saatlerinde kentin yüksek kesimlerine kar düştü. Bolu Dağı'nın D-100 geçişi ve Düzce'nin yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oluyor...Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada ise birçok şehir için yoğun kar yağışı uyarısı yapıldı.Yurdun büyük bir bölümünde yağışlı sistem etkili oluyor. Havanın soğumasıyla beraber iç ve doğu kesimlerde kar yağışı başladı. İstanbul, Marmara ve Ege hariç neredeyse her bölgede kar yağışı bekleniyor. Yarından sonra yağışlar azalıyor ancak çok soğuk bir hava geliyor. Hava güneşli bile olsa hava çok soğuk olacak.
Mahkeme kararı açıkladı
Poyrazköy Davası'nda bin 600 sayfalık gerekçeli karar açıklandı. Açıklanan karara göre Poyrazköy delillerinin hepsi dijital ve sahte çıktı.
Adana'da At Eti Skandalı!
Adana'da yapılan operasyonda 7 kesilmiş, 24 kesime hazır at ele geçirildi. Yaklaşık 2 ton at eti imha edilirken, ele geçirilen atlar belediyeye teslim edildi.
İlk cemre bugün düşüyor
Soğuk havaların yerini bahara bırakmaya başlaması cemre düşmesinin yakın olduğunun göstergesi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR