Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
Anasayfa  >   Yazar
Müjdat Gökçe: Müthiş bir genç nesil geliyor
Seçim sabahı bu MİLLET, kendini millet olarak görüp akşam millete aptal diyenlerin öğrenilmiş zavallılığını bir kez daha izletti bize… 'Olmaz, olamaz! ne sosyolojide ne siyaset biliminde ne de matematikte bir açıklaması yok bunun' demekle OLMUYOR bu işler sayın olmayan sözde aydınlar.. Diğer yandan, Halk kendisiyle aynı fikirde değil diye ülkeyi terk etmeye kalkan "halkçı" aydınlara "ne olur kal" diye yalvaracak halimiz yok.
03 Kasim 2015 - 13:30:16

Bu millet; TV’lerde araştırmacı kimliğiyle siyasi karşıtlık yapanların seçim tahminlerinin gerçek araştırma ürünü olamayacağını da kanıtladı...

Son seçimlerde şunu da gördük; Müptezel azınlıkların, vatan hainlerinin darbe çığırtkanlığına, kadim Osmanlı medeniyeti DEVRİM ile karşılık verdi!

Büyük Türkiye geliyor.. Durdurulamayacak büyük sel geliyor.. Eğitimli ve milli manevi değerlere bağlı müthiş bir genç nesil geliyor.

Muhalefet, muhalif gazeteci ve akademisyenler Türkiye'yi nasıl büyütebiliriz diye düşünmeli Erdoğan'ı devirmeyi değil. 1 Kasımın Mimarı MHP’dir.. 1 Kasımın en büyük mağlubu yine MHP’dir.. Bu halk sorumluluk sahibi olmayanları affetmez! % 50 oy alan bir iktidarın artık hiçbir konuda bahanesi kalmamış demektir... Bu gerçekten uzaklaşılmamasını beklemek de bu memleketin hakki.

Sayın Davutoğlu, son dönemlerinde dindarların üzerine yapışan hırsızlık, yalancılık, güvenilmezlik gibi kötü etiketlerle de mücadele etmek zorunda, işi çok zor lakin imkansız değil zira ardı sıra yürüyen ve ona güvenen milyonlar var. AK Partinin barışı ve huzuru tesis için yeni atılımlar yapması gerektiği gibi her kötü dönemde bu huzura dinamit koyanları da unutmamalıdır.

Tüm Türkiye siyaseti Erdoğan karşıtlığı üzerinden, Kürt meselesi ise PKK üzerinden okundu. Doğal olarak anlaşılamadı. Oy alamayınca millete hakaret edenlerle , milletin kararına saygı duyanların mücadelesidir bu.. Saygı, hakareti yener..

Bu paralellerdeki ahlaksızlık hiç kimsede bulunmayan cinsten! Tüm yaşananlar bu ülkenin en önemli meselesinin ekonomi olmadığını, hainlerin her yerden temizlenmesinin asıl öncelik olduğunu göstermiştir. Malum gazeteci, yazar ve yorumcular Türkiye'de siyaset sahnesini tamamen değiştiren, AK Parti'yi hala anlayamamışlar... Vesayetçiler kaybetti.. Bu seçimler Amerikan derin devletine de tokat oldu. Onların beklediği şey, halk desteğini yitirmiş bir iktidardı.

1 Kasım’da Kürtler, tercihlerini Kandil'den yana değil, İmralı'dan yana kullanmıştır... LGBT'lisinden-Kürt celladına arkalarındaki kirli ittifaka bakmayan HDP'liler utanmadan Hüda Par nasıl AK Partinin zaferine sevinir diyorlar! Sokak dövüşçüsü HDP'ye bir dersin de Hüda-Par tarafından verildiğini unutmayalım.

Bülent Arınç'ın yeni yetmeler deyip aşağıladı Ak Parti ekibi %49,5 aldı. Ak Parti az oy alsaydı Arınç şimdi Aydın Doğan kanallarındaydı. Abdullah Gül'ün de Bülent Arınç'ın da bize verebilecekleri en ufak bir tavsiye olamaz. Artık bu kişiler evine dönmeli ve torunlarını sevmeli… Gün, düşmanları ezme günüdür. Uzlaşma değil. Kötü dönemlerde ortaya çıkan paralel, doğan medya vb.ne bir daha çıkmamak üzere operasyon yapılmalıdır. Manşetlerle hükümetler deviren Doğan, 80 vekile rağmen elini tetikten çekmeyen PKK'nın keleşi ve fitnenin merkezi Paralel Bİ-Tİ-RİL-ME-Lİ!

1 Kasım sonuçlarında, AK Partili olmayan ama ülkenin imdadına koşan 4.5 milyon seçmenin çok büyük bir etkisi var..

Uzuncanın kısacası… Millet diyor ki, işime karışmayın!


 

Radyo&Tv Program Yapımcısı
 
Gazeteci-Yazar
 
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Savaş Hoştaş:Koalisyon AK Parti’yi Bitirir
2002 yılında %34 ile tek başına iktidar olan AK Parti Haziran seçiminde %41 almasına rağmen tek başına iktidar kuramıyor. Bir başka meselle ise %17 alan MHP 80 vekil çıkarırken %13 alan HDP de 80 vekil çıkardı.
Ahmet Pekiyi: Algı terörü 2
Global dünyada terörün bin bir versiyonuyla karşılaşıyoruz. Biyolojik, kimyasal, nükleer, konvansiyonel, siber, siyasi terör bu terör başlıklarından bazıları olarak isimlendiriliyor.
Prof.Dr.Mazhar Bağlı: Birlikte Yaşamanın Sırrı?
Rivayet olunur ki, ünlü Rus romancı L. Tolstoy, çocukluğunda kardeşleri ile oyun oynarken arada sırada kaybolur, koşmaca oyunlarında hep geride kalırmış. Doğal olarak kardeşleri de ona nerde kaldığını sorduklarında o da “Yeşil dalı arıyorum” dermiş.
KANÎYA ZANİSTÊ: HZ AÎŞE
Îro em bi xembarî paşdemayîna jina misilman temaşe dikin. gelê misilman jinan kirine qefesekê, ne hîştine ew him ji boy malbat mêr û zarokên xwe, him jî boy civak û gelê xwe bibe kesek sûdwer.
Zeynelabidin Zinar: CEJNA BÊ ŞAHÎ
Cejna Zimanê Kurdî pîroz be, lê bê şahî ye.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI