Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
Başbakanlıktan önemli açıklama
Ahmet Davutoğlu'nun, yurtdışındaki imajını iyileştirmek için uluslararası halkla ilişkiler (PR) firması Burson-Marsteller'in Brüksel ofisi ile anlaştığı iddiasına Başbakanlık'tan yanıt geldi.
08 Kasim 2015 - 00:02:39
Başbakanlık yetkilileri, Türkiye'nin, uzun yıllardır farklı konularda tanıtım ve halkla ilişkiler amacıyla yurtdışında çeşitli ülkelerde halkla ilişkiler ve lobi şirketleriyle çalışmalar yürüttüğünü belirterek, şunları kaydetti:
 
"Sayın Başbakan'ın, Brüksel'de bir iletişim şirketi ile anlaşma yaptığı haberleri asılsızdır. Söz konusu şirketle de daha önce birçok şirketle yapıldığı üzere mutat çerçevede ekonomi, turizm, dış politika ve diğer başlıklarda Türkiye'nin iletişim çalışmalarında yardımcı olmak üzere bir işbirliği süreci başlatılmıştır. Bunun dışında yapılan yorum ve değerlendirmelere itibar edilmemelidir."
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
HÜDA-PAR'dan saldırı açıklaması
Hür Dava Partisi (HÜDA-PAR) Genel Başkanı Mehmet Hüseyin Yılmaz, 6-8 Ekim olaylarında Yasin Börü’nün öldürülmesinin talimatını veren Eşbaşkanlar gibi talimat vermeyeceğini belirterek, “Lice’de ne işleri var diyen birisi gibi söylemeyeceğim. İdil’in Kozluca köyünde de çalışma yapacaklar. Her partinin ülkenin her yerinde siyasi parti çalışması yapmaya hakkı vardır” dedi.
Kılıçdaroğlu'ndan İsrail'e 'ezan' uyarısı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İsrail'i ezan yasağı konusunda uyardı.
"Şeref bir sebze olsa, Demirtaş'a sapı bile düşmez''
Milliyetçi Hareket Partisi'nden, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın MHP ile ilgili söylediği "HDP ile yan yana durmak ancak size şeref kazandırır." sözlerine tepki geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Semih Yalçın, "Şeref bir sebze olsa, Demirtaş'a sapı bile düşmez." dedi.
''Olağanüstü hali Kürt vatandaşlar istediği için kaldırdık''
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van'da kan akan muslukların kullanıldığı ilan panolarına ilişkin, "Hamdolsun, bizim musluklarımızdan berrak su akıyor, su. Farkımız bu" dedi.
Seçim takvimi yarın başlıyor
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran'da yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için açıkladığı takvim yarın başlayacak.
Davutoğlu: 'Savcı kendini Yassıada hakimi zannediyor'
Başbakan Davutoğlu, "Bu savcılardan biri diyor ki, 'İktidarın sonu da Menderes'in sonu gibi olacak.' Bu kendini bilmez savcı, kendisini Yassıada hakimi zannediyor" dedi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR