İngiltere'den PYD ve Rusya açıklaması
İngiltere Dışişleri Bakanı Hammond, Suriye'de PYD,Rusya ve rejim ilişkisine dair rahatsız edici kanıtlar gördüklerini belirtti.
23 Subat 2016 - 15:27:38
İngiltere Dışişleri Bakanı  Philip Hammond: "Son haftalarda Suriye Kürt güçleri, Suriye rejimi ve Rus hava kuvvetleri arasındaki koordinasyona dair çok rahatsız edici kanıtlar gördük"
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Almanya'dan geç gelen 15 Temmuz hamlesi
Almanya, darbe girişiminin ardından dayanışmasını göstermek için Dışişleri Bakanlığı Devlet Sekreteri Markus Ederer'i Ankara'ya gönderecek.
Yunanistan’ın yeni Cumhurbaşkanı Pavlopulos
Yunanistan’da, SYRIZA lideri Aleksis Çipras başkanlığındaki koalisyon hükümetinin adayı Prokopis Pavlopulos, Yunanistan’ın yeni cumhurbaşkanı oldu.
IŞİD'in Kaynakları Kısıtlanıyor!
BMGK IŞİD'in kaynaklarını kısıtlayan tasarıyı kabul etti. BM Güvenlik Konseyi'nde IŞİD'in mali kaynaklarını kısıtlamak için yeni önlemler içeren karar tasarısı oybirliğiyle kabul edildi.
Milletvekilini başından vurarak öldürdü!
Rusya'ya bağlı Kuzey Kafkasya cumhuriyetlerinden Kabardino-Balkariya'da milletvekili Hadis Bottayev, silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetti.
FETÖ tehlikesi ABD tarafindan da tescillendi
Türkiye, Gülen soruşturmasıyla ilgili olarak uluslararası bir hukuk firmasıyla anlaştı. O hukuk firması, Washington'da basın toplantısı düzenledi. Amerika Birleşik Devletleri'de de federal ve eyaletler seviyesinde soruşturmaların devam ettiği belirtildi.
BM Güvenlik Konseyi'nde Yemen tasarısı kabul edildi
BM Güvenlik Konseyi, Yemen'in başkenti Sana'da, hükümet ve güvenlik kurumlarını ele geçiren Husilere, bu kurumlardan silahlı güçlerini koşulsuz olarak çekme çağrısı yaptı.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI