Bahçeli: Türkiye yoğun bakımda
MHP lideri Devlet Bahçeli, ''Şehitler geldikçe hayat bize zindan oluyor. Hiç kimse başını kuma gömmesin. Türkiye yoğun bakımda, ateş çemberindedir'' dedi.
05 Nisan 2016 - 11:47:01
Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:
 

''Hiç kimse başını kuma gömmesin. Türkiye yoğun bakımda, ateş çemberindedir. Hiç kimse gözünü kapatmasın şayet uyuyorsa doğrulsun zira Türkiye varlığıyla tüm kaynak ve değerleriyle hedeftedir. Uydurduğumuzu düşünen bulunuyorsa mübarek analarımızın gözlerinden dökülen yaşların cami avlularında toplanan kederli yüzlerin en kalıcı cevap olacağını söylemek isterim. Sürekli yutkunuyor yumruklarımızı sıkıyoruz. Şehitler geldikçe hayat bize zindan oluyor canımızdan can gidiyor.

''KONYALIYDIN ŞİMDİ OLDUN DİYARBAKIRLI''

Hükümet, terörizmin boyutunu göremedi. Ortada ciddi bir güvenlik zafiyeti vardır ve kesindir. Başka ülkeleri eleştirenlerin özeleştiri yaptıklarına henüz şahit olunmuş değildir. Sayın Başbakan Serok'luğu çok sevdin. Allah var ya; bu isim sana tam oturdu. Seninle üne ve şöhrete kavuştu. Konyalıydın şimdi oldun Diyarbakırlı.

''HDP'LİLERİN DOKUNULMAZLIK ZIRHINI DELELİM''

PKK'nın Meclis'teki uzantılarının dokunulmazlılarını acilen kaldıralım. HDP'lilerin dokunulmazlıklarının zırhını delelim. Sayın Başbakan ayak sürüme. Engel çıkarmayınız adaletin önünü açınız. Buna var mısınız?

''NUSAYBİN'DE TAŞ ÜSTÜNDE TAŞ, BAŞ ÜSTÜNDE BAŞ KOYMAYIN''

Sayın Başbakan tavsiyem Nusaybin ve diğer operasyon yapılan il ve ilçelerde yaşayan vatandaşlarımıza çağrıda bulunun onlara 3 gün mühlet verin ve şehirleri tahliye etmelerini sağlayarak herkesi emniyetli yerlere alın. Arkasından da Nusaybin'de taş üstünde taş baş üstünde baş koymayın.

ABD'YE TEPKİ: TÜRKİYE'YE HAKSIZLIK VE SAYGISIZLIKTIR

Erdoğan'ın ziyaretinde nükleer güvenlik konusu ikinci plana düşmüştür. Erdoğan'ın ABD'ye intikali sırasında havaalanından itibaren başlayan olumsuzluklar ve nezaketsiz muameleler bizlerin gözünden kaçmamıştır. Bizim Cumhurbaşkanımıza bakışımız bellidir. Bugüne kadar aramızda geçen yoğun ve kıyasıya siyasi mücadeleler de unutulacak türden değildir. Ancak Erdoğan ABD'de Türkiye Cumhuriyeti'ni temsil etmiştir. ABD yönetiminin havalimanında Erdoğan'ı bir manga askerle karşılamaya layık bulması Türkiye'ye haksızlık ve saygısızlıktır. AKP'li Dışişleri Bakanı'nın bir avuç insandan oluşan karşılama kuyruğuna telaşla girip ön safa geçmesi ve durumu kurtarmaya çabalaması hiçbir gerçeği değiştiremeyecektir.

"KARABAĞ, KARS KADAR TÜRK'TÜR"

Ermenistan Azerbaycan'a topçu atışlarıyla saldırmıştır. Azerbaycan'ın karşı saldırıları durdurma kararını açıklamasına rağmen Ermenistan gerilim politikalarını sürdürmüştür. Azerbaycan mevzileri top atışına tutulmuştur. Ermenistan Türk topraklarının 5'te 1'ini işgal altında tutmaktadır. Bu işgal bitmediği sürece çatışmaların sürmesi güçlü ihtimaldir. Yukarı Karabağ barışçıl yollarla çözülmelidir. Karabağ, Kars kadar Türk'tür ve Türk'ün öz yurdudur.''

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Kocaoğlu: Gönlümden geçen Başbakan Binali Yıldırım
CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Başbakanlık için gönlünden geçen ismi açıkladı.
Hulusi Akar ve Hakan Fidan Kilis'te!
Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan Kilise geldi.
Başbakan Yıldırım referandum kampanyasında konuşuyor
AK Parti'nin referandum kampanyası bugün Başbakan Yıldırım ve partililerin katılımıyla Ankara Arena Spor Salonu'nda başlıyor.
AK Parti'de başvurular başlıyor
2015 Genel seçimleri için AK Parti milletvekili aday adaylığı başvuruları 11 Şubat 2015 tarihinde başlıyor. AK Parti aday adaylığı başvurularında son tarih ise 20 Şubat olarak duyuruldu
Koalisyon görüşmesi bu öneriden sonra bitti
AK Parti-CHP arasındaki 1.5 saat süren koalisyon görüşmesinin ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.
Erdoğan ve Endonezya Cumhurbaşkanı'ndan ortak basın açıklaması!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo ortak açıklama yapıyor.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI