Yaşar Kemal'in sağlık durumu
İÜ İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği, Yaşar Kemal'in yoğun bakım servisindeki tedavi ve bakımının 37 gündür devam ettiğini belirtti.
20 Subat 2015 - 17:27:28
 

İstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği, yazar Yaşar Kemal'in yoğun bakım servisindeki  tedavi ve bakımının 37 gündür devam ettiğini belirterek, yapay solunum desteği sağlanan Kemal'in, takip edilen parametrelerinin kontrol altında olduğunu bildirdi. 

Başhekimlikten yapılan açıklamada, yazar Yaşar Kemal'in yoğun bakım servisindeki tedavi ve bakımının 14 Ocak'tan bu yana 37 gündür devam ettiği hatırlatıldı.

Açıklamada, "Altta yatan nedenlere bağlı gelişmiş çoğul organ yetersizliği bulunan ve yapay solunum desteği sağlanan hastanın, takip edilen parametreleri 20 Şubat itibarıyla kontrol altındadır" denildi.

Kaynak:AA
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Otomobil çocuk parkına uçtu!
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir kadının kullanmayı öğrendiği otomobil yoldan çıkarak çocuk parkına uçtu. Kazada otomobildeki karı koca hafif şekilde yaralanırken, parkta bulunan çocuklar canlarını zor kurtardı.
Tuncay Özkan günah çıkarıdı: Korkuttuğumuz insanlardan özür dilerim
Geçen Hafta ‘Cumhuriyet mitinglerinde korkuttuğumuz insanlardan özür diledim’ sözleriyle gündeme gelen Tuncay Özkan, Haberturk'e konuştu.
Seçim sonuçları Sivil Düşünce yazarlarıyla Uzay Tv'de
7 Haziran seçim sonuçlarını birbirinden değerli yazarlarla Uzay Haber TV'de değerlendirilecek.
Mısır Refah Sınır Kapısı'nı kapattı
Mısır, 3 Temmuz 2013'teki askeri darbenin ardından, İsrail ablukası nedeniyle Gazze'nin dünyaya açılan tek kapısı Refah'ı sık sık kapatıyor.
'Çavuşesku'nun kaderi' 36 yıl önce Haydarpaşa'da sulara gömüldü
Gemi sörvey uzmanı Ünal Bayram, 36 yıl önce İstanbul Boğazı’nda Rumen ve Yunan bandıralı iki geminin çarpışmasıyla yaşanan büyük facia için ‘dünyanın en büyük 10 deniz faciasından biri’ tanımlamasını yaptı.
Kuran-ı Kerim‘e ayakla basan hadsize büyük şok!
Twitter’da Kur’an-ı Kerim’e ayakla basılan bir fotoğraf paylaştığı iddiasıyla 4 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istemiyle yargılanmasına başlanan, ancak duruşmaya katılmayan sanık Gülbeyaz Atik’in, bir sonraki duruşmaya zorla getirilmesine karar verildi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI