Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
Erdoğan ve AK Parti'den CHP'ye suç duyurusu
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Partili Abdülhamit Gül, CHP'nin Parti Meclisi bildirisi hakkında suç duyurusunda bulunduklarını duyurdu.
08 Kasim 2016 - 16:58:01
 

AK Parti, CHP Parti Meclisi'nin açıkladığı bildiri hakkında suç duyurusunda bulundu. Ak PartiGenel Sekreteri Abdulhamit Gül, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "CHP PM bildirisi baştan sona partimize, Cumhurbaşkanımıza, milletimize ve ülkemize yönelik hakaret ve iftiralarla, yalan beyanlarla doludur. CHP'nin PM bildirisine karşı AK Parti olarak Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur. CHP, terör örgütlerinin yanında, Cumhuriyetin ve halkın karşısında durdukça bu milletten gereken dersi almaya devam edecektir" dedi.

ERDOĞAN DA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve CHP Parti  Meclisi üyeleri hakkında, 6 Kasım'daki Parti Meclisi toplantısının ardından  yayımlanan bildiride kullanılan ifadeler nedeniyle Ankara Cumhuriyet  Başsavcılığına "Cumhurbaşkanına hakaret"ten suç duyurusunda bulundu.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Erdoğan: Haysiyetsizler!
PKK'nın terörü tırmandırmasıyla oluşan ortamı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın politikalarına bağlayanlara, Cumhurbaşkanı sert çıktı.
Davutoğlu başkanlığında AK Parti MYK toplanıyor
Başbakan Davutoğlu'nun AK Parti MYK toplantısının ardından görevi bıraktığını açıklaması bekleniyor. Toplantının saat 11'de başlayacağı duyurulurken, Davutoğlu halen konutunda.
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Terbiyesiz!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun 'kontrollü darbe' iddiasına çok sert tepki göstererek 'elinde belge varsa açıkla, yargıya ver, bu yaptığın terbiyesizliktir' dedi.
İbrahim Kalın'dan ABD'ye tepki: Bu bir şaka mı?
ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı, büyük bölümünü PYD/YPG'nin oluşturduğu Suriye Demokratik Güçleri'nin (SDG), 'PKK ile ilişkimiz yok' iddiasını Twitter hesabından paylaşmasına Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, tepki gösterdi.
Erdoğan: Bu bölgede DAEŞ terör örgütü yoktur
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Uçakların orada DAEŞ'e karşı oldukları ifade ediliyor. Bu bölgede DAEŞ terör örgütü yoktur. Kimse kimseyi aldatmasın.' dedi.
'Kabine değişikliği' olacak mı?
Referandumun ardından hükümette görev değişikliklerinin olabileceği iddialarıyla ilgili Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan açıklama geldi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI