Gülen Kanada'ya mı kaçıyor?
FETÖ lideri Fetullah Gülen'in finansal destek sağlayarak desteklediği Hillary Clinton'un seçimi kaybetmesi üzerine Gülen, Türkiye'ye teslim edilme korkusuyla kaçış hazırlıklarına başladı.
09 Kasim 2016 - 13:43:21
 

ABD'de başkan adaylarından Trump, "Gülen'i Türkiye'ye teslim etme" sinyalleri veriken, FETÖ lideri Hillary Clinton'a yönelik lobi faaliyetleri gerçekletiriyordu. Bu sırada ABD'deki FETÖ'cüler Trump'ın karşısında demokratların kuvvetli başkan adayı Hillary Clinton'a finansal destek iddia edildi. Desteğin 100 milyon doların üzerinde olduğu ifade ediliyor.

KANADA'YA MI KAÇIYOR?

ABD seçimlerinde Clinton'ın seçimi kaybetmesi üzerine Gülen'in şimdi ne yapacağı merak ediliyor.

Trump ilk iş olarak örgütlerle mücadele edeceğini söylemişti. Bu sonuçlar üzerine Gülen'in ve ekibinin Kanada'ya kaçmak için hazırlık yaptığı iddia edildi.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
'Tarihi hata' sonrası İsrail'de güvenlik alarmı
P5+1 ve İran'ın vardığı anlaşmanın muhalifi İsrail, güvenlik programını yeniden masaya yatıracak. Anlaşmayı ‘tarihi bir hata' olarak nitelendiren İsrail, mevcut ekonomik yaptırımlar kaldırılırsa, İran'ın nükleer bomba yapacağını iddia ediyor.
Rusya Dışişleri: Esad'ı desteklemiyoruz
Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Zaharova, Suriye'deki hava operasyonları ve Hollanda Güvenlik Araştırma Konseyi'nin dün açıkladığı MH17 raporuyla ilgili konuştu.
Trump'tan İsrail'e destek
ABD'deki başkanlık yarışında Cumhuriyetçi aday adayları, ülkedeki etkili Yahudi lobi kuruluşu Amerikan-İsrail Halkla İlişkiler Komitesi'nin (AIPAC) yıllık toplantısına katıldı. Dışarıda ise Trump protestosu vardı.
İşte ABD'nin ‘Müslüman Düşmanı’ Tüfeği!
Florida merkezli Spike adlı bir silah üreticisi, üzerinde İncil'den ayet yazılı bir taktik saldırı silahı üretti. AR-15 tipi tüfek, şirket tarafından "Crusader" ("Haçlı") diye adlandırıldı.
Peşmerge taarruza geçti: 10 köy IŞİD'den kurtarıldı
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ne (IKBY) bağlı peşmerge güçleri bu sabah Kerkük çevresinde IŞİD'e karşı taarruz başlattı. Garra tepeleri ile 10 köyü IŞİD'den geri alan peşmergeler, IŞİD'in işgal altındaki Havice ilçesine 22 kilometre mesafeye kadar ilerledi.
BM'de rüşvet skandalı
BM Genel Kurulu 2013-2014 Dönem Başkanı Antigua ve Barbuda'dan John Ashe, Çinli işadamlarından 1 milyon dolardan fazla rüşvet aldığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Ashe'nin Çinlilerden paranın yanı sıra lüks seyahatler ve saat da kabul ettiği iddia edildi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR