Kurtulmuş'tan Avrupa'ya uyarı
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Avrupa Parlamentosu'nun kararıyla ilgili olarak, "Liderler toplantısında bu kararın tersine Türkiye ile ilgili olumlu yaklaşımların ortaya konulmasının Avrupa siyasetinin makul tarzı bakımından da önemli ve hayati olduğunu ifade etmek isterim" dedi.
28 Kasim 2016 - 14:57:23
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş, Avrupa Parlamentosu'nun kararıyla ilgili olarak, "Liderler toplantısında bu kararın tersine Türkiye ile ilgili olumlu yaklaşımların ortaya konulmasının Avrupa siyasetinin makul tarzı bakımından da önemli ve hayati olduğunu ifade etmek isterim" dedi.
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Davutoğlu'ndan patlamaya ilişkin önemli açıklama
Başbakan Davutoğlu, Ankara'daki terör saldırısına yönelik başlatılan soruşturma hakkında bilgi vererek, "Piyonları tespit ettik. Şimdi piyonları kullananları araştırıyoruz" dedi.
Hükümetten Irak'a sert tepki!
Irak Meclisi'nin Türkiye'yi Başika'da 'işgalci güç' olarak tanımlamasına hükumetten çok sert tepki geldi. Kurtulmuş, "Başika'nın tartışma konusu yapılmasına izin vermeyiz" dedi.
Belediye Başkanı Mustafa Kalaycı tutuklandı
Zonguldak'ta adli kontrol şartıyla salıverildikten sonra yeniden gözaltına alınan Karaman Belde Belediye Başkanı Kalaycı ile bir iş adamı tutuklandı
"Ağrı Havalimanı'nın adı Ağrı Ahmedi Hani Havalimanı olacak"
Başbakan Davutoğlu, "Gençlerimizi, o güzel çocuklarımızı, dağda değil, dünyanın en gelişmiş üniversitelerinde görmek istiyoruz" dedi.
İşte Erdoğan'ın 15 Temmuz programı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz anmasına iki ziyaretle başlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Meclis Başkanı Kahraman ve Başbakan Binali Yıldırım da eşlik edecek.
"Şimdi biz diyoruz ki 'gelin, kardeş, beraber olalım''
Maliye Bakanı Şimşek, "Şimdi biz diyoruz ki 'gelin, kardeş, beraber olalım. Kürtler, Türkler ve diğer bütün kesimler kardeşlik hukuku içinde gelin, sorunları çözelim" dedi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI