Hamile kadın uçakta doğum yaptı
ABD'de Pensilvanya eyaletinden Florida eyaletine giden Southwest Havayolları Şirketi'ne ait bir uçakta, hamile yolcu doğum yaptı.
05 Aralik 2016 - 20:46:29
 

Havayolları Şirketi Sözcüsü Melissa Ford, yaptığı açıklamada, Pensilvanya'nın Philadelphia kentinden Florida'nın Orlando kentine uçan 556 sayılı uçaktaki bir kadının doğum yapması üzerine Güney Carolina eyaletinin Charleston kentine acil iniş yaptığını belirtti.
Hamile kadın uçakta doğum yaptı ile ilgili görsel sonucu

Uçaktaki sağlık personelinin, kadının doğumuna yardımcı olduğunu aktaran Ford, uçağın inmesinin ardından anne ve bebeğinin hastaneye kaldırıldığını söyledi.

Yetkililer, uçağın bir saatlik rötarla Orlando'ya vardığını kaydetti.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Putin ve Obama Suriye krizinde 'söz kesti'
Türkiye - Rusya yakınlaşmasının ardından ortaya atılan 'ABD ve Rusya Suriye için anlaşacak' iddialarının ardından taraflar arasında kritik bir görüşme gerçekleşti.
'Kral Abdullah'ın Türkiye'yi suçladığı iddiaları asılsızdır'
Ürdün yönetimi, Türkiye ile tarihi ilişkilerin önemine vurgu yaparak, Kral Abdullah'ın ABD ziyaretinde Türkiye'yi suçlayan ifadeler kullandığı şeklindeki haberlerin asılsız olduğunu duyurdu
Başbakan Davutoğlu Akıncı'yı tebrik etti
Başbakan Davutoğlu, KKTC Cumhurbaşkanlığına seçilen Mustafa Akıncı'yı tebrik etti, gelecek dönemde de Kıbrıs Türk halkına her türlü katkıyı vermeye devam edeceğini söyledi.
İsrail askerleri Filistinli genç kızı kurşuna dizdi!
İsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs'te bıçaklı saldırı girişiminde bulunduğu iddiasıyla Filistinli bir genç kızı kurşuna dizip katlettiler.
Putin: Erdoğan’ın istifası Rusya’nın meselesi değil
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Türkiye’nin IŞİD’den petrol aldığı iddialarının kanıtlanması halinde görevi bırakırım’ açıklamasını değerlendiren Rusya Devlet Başkanı Putin, “Bu Türk halkının meselesi, biz buna hiçbir zaman karışmayız” dedi.
Yunanistan'daki darbecilerle ilgili yeni gelişme
Yunanistan'a kaçan darbeci 8 askerin Türkiye’ye iadesi ile ilgili Yunanistan Yüksek Mahkemesi’ne (Arios Pagos) yapılan itiraz başvurularının 10, 11 ve 13 Ocak tarihlerinde görüşüleceği bildirildi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR