Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
'DAEŞ Medeniyetimizde ne varsa yok etmeye çalışıyor'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Suriye'de ve Irak'ta bugün terör örgütü DAEŞ, medeniyetimizde, köklerimizde ne varsa yok etmeye çalışıyor" dedi.
04 Mart 2015 - 12:28:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün de Suriye'de, Irak'ta faaliyet gösteren bir terör örgütü DAİŞ, aynı yöntemi izliyor, medeniyetimizde, kültürümüzde, köklerimizde ne varsa yok etmeye çalışıyor. Musul'da içinde 8 bin nadide eserin bulunduğu böyle bir kütüphane, böyle bir örgüt tarafından maalesef yakıldı. Timbuktu'da benzer bir hadise yaşandı. Medeniyetimiz geçmişten beri yaşadığı tüm bu kültür katliamlarına, soykırım girişimlerinde aldığı yaralara rağmen varlığını sürdürmeyi başardı, inşallah başaracak" dedi.

K: AA
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Ülkü Ocaklarından Bahçeli’ye tam destek
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, 'Ülkü Ocakları tüm teşkilat ve mensuplarıyla birlikte bilge lider Devlet Bahçeli Bey'in bizatihi tereddütsüz bir şekilde, sonucu ve bedeli ne olursa olsun, yanında ve emrindedir' dedi.
Türkiye'den Kerkük'teki PKK'ya sert tepki!
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kerkük'teki süreci takip ettiklerini ve burada PKK veya diğer terör örgütlerinin hareket etmesine kesinlikle müsaade edilmeyeceğini vurguladı.
Rus uzman: Putin ve Erdoğan hep yan yanaydı
Rus siyasi uzman Svetlana Lukaş, Hangzhou kentinde Çin'in ev sahipliğinde düzenlenen G20 Liderler Zirvesi’nde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yan yana oturarak izlenimlerini paylaştıklarına dikkat çekti.
Erdoğan'dan flaş Genelkurmay ve MİT önerisi
Erdoğan'ın 'Genelkurmay ve MİT; Cumhurbaşkanlığı'na, Kuvvet Komutanlıkları; Milli Savunma Bakanlığı'na bağlansın istiyoruz' dediği öğrenildi
Süleyman Soylu: 10 bin polis alımına 14 bin müracaat yetersiz
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 10 bin polis alımına 14 bin müracaatın yüksek bir müracaat olmadığını belirterek, gerekli duyuruların yapılması talimatını verdi.
Erdoğan: Bizden ürküyorlar!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Merkez Bankası rezervinin 120 milyar dolar olduğunu belirterek, “Bu güç onları ürkütüyor” dedi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR