Dünya Müslüman Alimler Birliği'nden Katar çağrısı!
Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkan Yardımcısı Ahmed Er-Reysuni, 7 Körfez ülkesi tarafından Katar’a uygulanan ablukanın sona erdirilmesi çağrısında bulundu.
06 Haziran 2017 - 19:09:27

Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkan Yardımcısı Ahmed Reysuni, "Alimleri, kanaat önderlerini ve aydınları, Katar'a uygulanan ablukaya karşı durmaya ve ablukanın sona erdirilmesi için çaba sarf etmeye davet ediyorum" çağrısında bulundu. 
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Focus'un Erdoğan düşmanlığı
Alman dergisi Focus, Süper Lig'de ilk yarıyı lider kapatan Başakşehir'in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sayesinde başarılı olduğunu iddia etti.
Biden, Erdoğan’ın oteline gelecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı 4. Nükleer Güvenlik Zirvesi’ne katılmak üzere bugün gideceği ABD’de yoğun bir program bekliyor. Cumhurbaşkanı, 5 günlük gezisi sırasında Marylant eyaletinde inşa edilen ABD’deki en büyük caminin açılışını da gerçekleştirecek
AB'den kritik vize açıklaması
Türk bakanlarla yapıcı görüşmelerde bulunduklarını belirten Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Timmermans, “Vize muafiyetinin önündeki son engelleri kaldırmak için ortak azme sahibiz” ifadesini kullandı.
Muhalifler Cisr eş-Şuğur'u ele geçirdi
Suriye'de muhalifler İdlib'in Cisr eş-Şuğur ilçesinin büyük bölümünde kontrolü sağladı.
Obama: ABD, Suriye konusunda Rusya ve İran'la çalışmaya hazır
BM Genel Kurulu'nun 70. dönem toplantılarında konuşan ABD Başkanı Obama Rusya'yı tecrit etmek istemediklerini belirtip Moskova'nın dünya düzeninde adil biçimde yer almasını istediklerini ifade etti. "Rusya'yı tecrit etmek istemiyoruz. Bize güçlü bir Rusya gerekli" diyen Obama, Suriye konusunda Rusya ve İran'la çalışmaya hazır olduklarını söyledi.
BM'den yeni bir Katar çağrısı daha!
Birleşmiş Milletler (BM), Katar ve bazı Arap ülkeleri arasındaki krizin endişe verici olduğunu belirterek, sorunun diplomatik yollarla çözülmesi çağrısında bulundu.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI