Trump'tan Katar açıklaması
ABD Başkanı Donald Trump, Katar'ın 'teröre çok üst düzeyde' destek verdiğini ileri sürerek bunu en kısa sürede sona erdirmesi gerektiğini söyledi.
10 Haziran 2017 - 00:57:01


 

ABD Başkanı Trump, Beyaz Saray'daki basın toplantısında, Katar'ın "teröre çok üst düzeyde" destek verdiğini savunarak bunu en kısa sürede sona erdirmesi gerektiğini söyledi.

Trump, "terörizmin finansmanının sona erdirilmesi" için geçen ay Riyad'da katıldığı zirvenin başlangıç olmasını umduğunu belirtti.

 

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
BM kararını önleyen telefon görüşmesi
IRAK’IN, Başika’daki Türk askeri şikayetini görüşen BM Güvenlik Konseyi ‘Sorunu aranızda çözün’ tavsiyesinde bulundu. Toplantıdan Türkiye’ye yaptırım kararı çıkmamasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD Başkanı Obama ile toplantı öncesi yaptığı telefon görüşmesi etkili oldu.
'Esad ile YPG, IŞİD'e karşı güçlerini birleştirdi
Suriye’nin kuzeydoğusundaki Haseke kentinde PYD'nin silahlı kanadı YPG ile Suriye ordusu IŞİD’e karşı ortak hareket etmeye başladı. Ordunun YPG'ye silah verdiği belirtilirken, ABD’nin de koordineli bir şekilde IŞİD’e havadan saldırdığı iddia edildi.
İtalya'daki izdihamda yaralı sayısı 1500'ün üzerinde
İtalya'da dev ekranda izlenen UEFA Şampiyonlar Ligi final maçı sırasında çıkan izdihamda yaralananların sayısının 1527'ye yükseldiği, terör saldırısı korkusuyla yaşandığı belirlenen olaya ilişkin soruşturma başlatıldığı bildirildi.
Aile fotoğrafında güç gösterisi
G20 ülkelerinin liderleri Çin'in Hangcou kentinde bugün başlayan zirve için toplandı
Muhammed Peygamber'i çizen Filistinli karikatürist: Düşündürmek istedim
Filistin'de Muhammed Peygamber'i çizdiği için işinden uzaklaştırılan ve hakkında soruşturma açılan karikatürist Independent gazetesine yaptığı açıklamada, 'yalnızca insanları düşündürmek istediğini' söyledi.
Muhammed Ali’nin hayranları yasta
Efsanevi boksör Muhammed Ali’nin ölümü sevenlerini yasa boğdu. Amerikalı boksörün doğum yeri olan Kentucky eyaletinin Louisville kentinde hayranları ünlü sporcuyu anıyor.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI