Çin'de çocuk yuvası girişinde patlama!
Çin’in doğusundaki Jiangsu Eyaleti Fengxian bölgesinde bir çocuk yuvasının yakınında şiddetli patlama meydana geldi. Patlamada ölenlerin sayısı 7 olarak belirtildi, 66 kişi ise yaralandı.
16 Haziran 2017 - 00:49:45
 

Shanghai Daily gazetesinin yerel hükümet kaynaklarından edindiği bilgiye göre patlama Xuzhou kentindeki bir çocuk yuvasının kapısında, çocukların yuvayı terk ettikleri 16.50 sıralarında meydana geldi.

Yerel kaynaklardan yapılan açıklamaya göre patlamada şu ana kadar ölenlerin sayısı 7 olarak belirtildi. Patlamada 66 kişi ise yaralandı.

Patlamada ölenlerin yaşları ile ilgili bir açıklama yapılmazken patlamanın nedeni ise henüz bilinmiyor.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Devletin görevi hak ettiği en ağır cezayı vermektir
AB Bakanı Bozkır, Özgecan'ın öldürülmesiyle ilgili, "Benim kızımın başına gelseydi silah alır cezasını kendim verirdim. Devletin görevi hak ettiği en ağır cezayı vermektir" dedi.
Abbas: BMGK'nın kararı Filistin davasının çözüldüğü anlamına gelmiyor
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde (BMGK) kabul edilen, İsrail'in işgali altındaki Filistin topraklarında yasadışı tüm yerleşim faaliyetlerini 'derhal ve tamamen' durdurmasını talep eden kararın Filistin davasının çözüldüğü anlamına gelmediğini, müzakereler için kapı açtığını belirtti.
Yemen, Suudi Arabistan ile İran'ın gizli savaş kurbanı
UNESCO’nun tarihi miras listesinde yer alan Sana’a, bölgedeki güç savaşının kurbanı oldu. Ancak bu ağır bombalama buzdağının sadece görünen yüzü. Resmin tamamıysa Suudi Arabistan ile İran arasında direk çatışma olmadan yürüyen gizli savaş
ABD’nin Saldırı Öncesindeki Uyarısı ‘Tesadüf’müş
Amerikan yönetimi, Atatürk Havalimanı’nda yaşanan intihar saldırılarından önce ‘Türkiye’de havaalanlarının hedef alınabileceği’ne yönelik uyarısının ‘tesadüf’ olduğunu bildirdi.
O ülke Türkiye sınırına asker gönderiyor
Bulgaristan meclisi Türkiye sınırına asker gönderilebilmesi için Silahlı Kuvvetler ve Savunma Kanunu’nda değişiklik öngören yasa tasarısını onayladı.
Rusya tüm askeri ilişkileri askıya aldı
Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov, Suriye'de olası hava kazalarının önlenmesi için açılan kırmızı hat da dahil olmak üzere Türkiye Silahlı Kuvvetleri ile tüm ilişkilerin askıya alındığını söyledi.
'FRANSA'YI NAZİLERİN ELİNDEN BİZ KURTARDIK'
ALMANYA'DAN TÜRKİYE'YE SÖZDE CAMİ MESAJI
İSRAİL'DEN SUUDİ ARABİSTAN'A: NETANYAHU'YU ÜLKENİZE DAVET EDİN
BAE: KATAR'IN TALEP LİSTEMİZİ SIZDIRMASI ÇOCUKÇA
BAYRAM İÇİN ÜLKESİNE GEÇEN SURİYELİ SAYISI 250 BİNİ GEÇTİ
HAMANEY: IKBY REFERANDUMUNA KARŞIYIZ
YUNANİSTAN'DA HELİKOPTER DÜŞTÜ
GANNUŞİ SKYNEWS ARABİYA'YA DAVA AÇTI
İSRAİL: TÜRKLER KUDÜS'Ü ELE GEÇİRİYOR
FRANSA'DA YENİ HÜKÜMET KURULDU
ABD'DEN SKANDAL HARCAMA! TAM 28 MİLYON DOLAR
YEMEN'DE SALDIRI: 25 ÖLÜ
EN ÇOK OKUNANLAR