Kargoyla gelen gelinlik zehirledi
Muğla'da mağazaya kargo ile gelen gelinlik, kutuya dokunan herkesi zehirledi.
17 Haziran 2017 - 00:26:28
 

Muğla'nın Menteşe ilçesinde yaşanan olayda bir giyim mağazasına koli içerisinde gelinlik bırakıldı. Kutunun üzerinde hafif bir ıslaklık dışında farklı bir görüntü yoktu. Kutuyu açmaya çalışan mağaza görevlileri önce kötü bir koku olduğunu fark etti sonra kutuya dokunan her personel mide bulantısı ve kusma yaşamaya başladı.

Olay yerine çağrılan ambulans görevlileri de mağaza içerisindeki kokudan etkilenerek aynı semptomları göstermeye başlayınca mağazaya Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE), polis ve sağlık görevlileri sevk edildi.

DOKUZ KİŞİ ZEHİRLENDİ

4'ü sağlık görevlisi 9 kişi Muğla Sıtkı Koçman Üniversite Hastanesine kaldırıldı. Yaşanan zehirlenmenin, kutunun kargoda taşındığı esnada üzerine dökülen bir kimyasaldan kaynaklanabileceği ihtimali araştırılıyor. Hastaneye kaldırılan 9 kişi dekontaminasyon odasında yıkanma işlemine tabi tutuldu.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Üç ünlü işadamı FETÖ'den gözaltına alındı!
İzmir’de, FET֒ye yönelik düzenlenen operasyondan son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. İzmir'de sabah saatlerinde başlayan operasyonlarda Orkide Yağları’nın sahibi Ahmet Küçükbay, Abalıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Baha Abalıoğlu, Karakaş Atlantis Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Karakaş'ın gözaltına alındığı öğrenildi.
Ablası Tarafından Yakılan Ayşe Hayatını Kaybetti
Mersin'in Tarsus İlçesinde, ablası Elif K. tarafından iddiaya göre sevdiği erkekle kaçtığı gerekçesiyle üzerine benzin dökülüp ateşe verilen Ayşe Ersöz (18) tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti
Kurulan 'mağdur' komisyonlarında FETÖ suistimali
Bazı mağduriyetlerin giderilmesi için İllerde ve Başbakanlıkta kurulan komisyonların FETÖ tarafından suistimal edildiği ortaya çıktı.
İstanbul'un üç bölgesinde yangın
İstanbul'un Anadolu yakasında 3 ormanlık alanda yangın çıktı. Pendik ve Sultanbeyli'deki yangınlar akşam saatlerinde söndürülürken, Tuzla'daki yangının sürdüğü öğrenildi.
'15 Temmuz gecesi Erdoğan’la görüşmedim'
TBMM'deki Darbe Girişimi Araştırma Komisyonu'na konuşan Orgeneral Ümit Dündar, 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la görüşmediğini söyledi.
Beşir Atalay, koalisyon ve erken seçimi değerlendirdi
AK Parti'nin Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, koalisyon ve erken seçim ihtimalini değerlendirdi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI