Başbakan: Türkiye'nin itibarına 15 yıl içinde itibar kattık
Başbakan Yıldırım, 'Türkiye'nin itibarına 15 yıl içinde itibar kattık. Bugün bölgede ve dünyada sözü dinlenen, kararları dikkate alınan bir Türkiye var, bu hepimizin gururu, bu gurura birlikte sahip çıkmamız lazım.' dedi.
17 Haziran 2017 - 23:01:33

Başbakan Binali Yıldırım, "Geçmişten aldığımız tecrübeyi geleceğe taşıyacak, gençlerimize daha güzel bir ülke emanet edeceğiz. Onların dağa çıkıp, terörde genç yaşta yok olmaları değil, bu ülkenin kalkınması için dünyanın parmakla sayılı ülkeleri arasına girmesi için bu eserleri yapıyoruz. Türkiye'nin itibarına 15 yıl içinde itibar kattık. Bugün bölgede ve dünyada sözü dinlenen, kararları dikkate alınan bir Türkiye var, bu hepimizin gururu, bu gurura birlikte sahip çıkmamız lazım." dedi.
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Taner Yıldız: Kandil, Gezi ruhunu çağırıyor
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın PKK için "Ama'sız silahlar bırakılsın" dediğini belirterek, "Terör örgütü ile devletin askerini, polisini nasıl bir kefeye koyarsın? Yeniden sazı ele almak gerektiğini düşünüyor herhalde. Kandil, Gezi ruhunu yeniden canlandırmak istiyor" dedi.
FETÖ soruşturmasında haksızlığa uğrayanlara müjde
Başbakan Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile görüşmesine ilişkin, FETÖ ile yapılan mücadele konusunun da ele alındığını belirtti.
Bahçeli: Yerle yeksan olacaklar
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Beşiktaş'ta gerçekleşen saldırıya ilişkin açıklama yaptı.
Bozdağ: Fidan'ın kendisine yapılan operasyondan haberi yok
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ darbe girişiminden Erdoğan ve Yıldırım'ı zamanında haberdar etmediği için eleştirilere maruz kalan MİT Müsteşarı Hakan Fidan için 'MİT Müsteşarlığına operasyon yapılıyor ve MİT Müsteşarı'nın kendisine yapılan operasyondan haberi yok. Tebligat gelince haberi oluyor.' diye konuştu
AK Parti'de "son gün" hareketliliği
AK Parti'de 11 Şubat'ta başlayan aday adaylığı için başvuruları bu gün sona eriyor. Bu nedenle AK Parti Genel Merkezinde "son gün" hareketliği yaşanıyor.
Erdoğan açıkladı: Korucular sigortalı hale getirilecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhtarların 613 lira tutan SGK primlerinin devlet tarafından karşılanacağını, tüm güvenlik korucularının da sigortalı hale getirileceğini açıkladı.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR