Bayram için otobüs biletleri tükendi
Ramazan Bayramı ve yaz tatil için seyahatler başladı, otobüs biletleri tükendi.
18 Haziran 2017 - 14:01:24
 

Tüm Otobüsçüler Federasyonu (TOF) Genel Başkanı ve TOBB Karayolu Yolcu Taşımacılığı Sektör Meclis Başkanı Mustafa Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, okulların kapanmasının ramazana denk geldiğini belirterek, tatil hareketliliğin Ramazan Bayramı dolayısıyla bugün itibarıyla başladığını söyledi.

Bu hareketliliğin, 3 Temmuz'da sona ermesini beklediklerini anlatan Yıldırım, Ramazan Bayramı'nı da kapsayan yaklaşık 15 günlük sürede 13 milyon yolcunun taşınacağını dile getirdi. Yıldırım, "Otobüslerimiz 260 bin sefer yapacak ve 600 milyon liralık bilet satılacak. Biletler büyük ölçüde tükendi." diye konuştu.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Gizli tanıktan FETÖ itirafları "Kürt iş adamlarını kullanın"
FETÖ soruşturması kapsamında, Kasım 2015'te ifadesi alınan gizli tanığın, gizli toplantıların içeriğinden darbe planına kadar örgütle ilgili kamuoyuna yansımayan bilgiler verdiği ortaya çıktı.
Tendürek'te çatışma: 2 asker şehit oldu
Ağrı'da çıkan çatışmada 2 asker şehit oldu, 11 asker yaralandı. Çatışmada 5 PKK'lının etkisiz hale getirildiği belirtildi.
Metrobüs yolunda kaza
İstanbul Sefaköy mevkiinde bir otomobil metrobüsle kafa kafaya çarpıştı.
Baluken: Kayıp askerle devlet de kayıp
Zorunlu askerlik yaparken şüpheli bir şekilde ortadan kaybolan Osman Karadeniz'in durumunu Milli Savunma Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı'na soran HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken, yetkililerin Karadeniz'in durumu ile ilgili kendilerine hiçbir bilgi vermediğini belirterek, "10 gündür Osman'la birlikte devletin kendisi de kayıp" dedi.
Suç makinası yakalandı!
Şanlıurfa’da, çeşitli suçlardan beş yıldır aranan köstebek lakaplı H.Ç, jandarmanın başarılı operasyonuyla yakalandı. Şüphelinin yağma, gasp, hürriyetten yoksun bırakma gibi birçok suçtan arandığı belirtildi.
İstanbul Emniyeti'ne kritik görevden alma
İstanbul'da yaşanan darbe kalkışmasının ardından İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Serdar Ali Sekkin'in yerine Emniyet Müdürü Özgür Taşdemir atandı
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI