Bayram için otobüs biletleri tükendi
Ramazan Bayramı ve yaz tatil için seyahatler başladı, otobüs biletleri tükendi.
18 Haziran 2017 - 14:01:24
 

Tüm Otobüsçüler Federasyonu (TOF) Genel Başkanı ve TOBB Karayolu Yolcu Taşımacılığı Sektör Meclis Başkanı Mustafa Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, okulların kapanmasının ramazana denk geldiğini belirterek, tatil hareketliliğin Ramazan Bayramı dolayısıyla bugün itibarıyla başladığını söyledi.

Bu hareketliliğin, 3 Temmuz'da sona ermesini beklediklerini anlatan Yıldırım, Ramazan Bayramı'nı da kapsayan yaklaşık 15 günlük sürede 13 milyon yolcunun taşınacağını dile getirdi. Yıldırım, "Otobüslerimiz 260 bin sefer yapacak ve 600 milyon liralık bilet satılacak. Biletler büyük ölçüde tükendi." diye konuştu.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan şehit ailelerini ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fatih'te 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan Ömer Cankatar ve Erkan Pala'nın evlerini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte şehitlerin ailelerini ziyaret etti, Erdoğan ailelere Kuran'ı Kerim hediye etti ve çikolata götürdü. Erdoğan'ı ziyaretinin ardından sokakta toplanan vatandaşlar coşkuyla karşıladı.
Afyon’da feci kaza: 1 ölü, 38 yaralı
Afyonkarahisar’da meydana gelen katliam gibi trafik kazasında 1 kişi ölürken, 38 kişi yaralandı.
ABD’den kovulan uranyum tesisi Türkiye’ye geliyor
Yozgat’taki uranyum çıkarma faaliyetlerini yürüten Anatolia Energy, maliyetleri düşürme amacıyla ABD’de bulunan Rosita Uranyum Tesisi’nin sökülerek Türkiye’ye getirileceğini duyurdu.
Kırşehir'de deprem meydana geldi!
Kandilli Rasathanesi'nden edinilen bilgiye göre, merkez üssü Kırşehir Çiçekdağı'da rihter ölçeğine göre 5.0 şiddetinde deprem meydana geldi.
Atatürk vefatının 78. yılında anılıyor...
Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 78. yılında anılıyor. Anma törenleri Anıtkabir'de başladı. Törene Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere devlet erkanı katıldı. Bugün bir ilk gerçekleştirilerek Anıtkabir'de Genelkurmay Başkanı halkla buluşacak, bin 881 kırmızı ve beyaz dilek balonu uçurulacak.
AİHM'den sokağa çıkma yasaklarıyla ilgili ikinci ret
AİHM, sokağa çıkma yasağının kaldırılması için ihtiyati tedbir kararı verilmesi istemiyle yapılan 5 başvuruyu daha reddetti
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI