Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
MASKİ: Askeriye kendi su şebekesini kullanıyor! İddialar asılsız
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun yaptığı açıklamada, "Askeriye kendi su şebekesini kullanıyor, şehir şebekesini kullanmıyor. İddialar asılsız' dedi.
19 Haziran 2017 - 13:55:35

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, 1. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığı Albay Arif Seyhun Kışlası'ndaki zehirlenme vakalarına ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Suda bakteriye ilişkin herhangi bir belirti yok. Askeriye su ihtiyacını kendi sondajından karşılıyor. Zehirlenme vakalarının yaşandığı kışlalarda askeriye kendi su şebekesini kullanıyor, şehir şebekesini kullanmıyor. Askeriyenin kendisine ait sondajı ve kaynakları var, onu kullanıyorlar. Bizde sadece küçük karakollar var, o karakollar şehir şebekesi kullanıyor. O karakollarda da herhangi bir sıkıntı yok. Şehir şebeke suyunu kullananlarda şu ana kadar rastlanan herhangi bir vaka olmamıştır."

 
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Çalışanlara 'bebek odası' müjdesi!
Hükümet, 0-3 yaş bebekler ile 3-6 yaş çocukların kreşte birlikte bakıma alınması uygulamasını değiştiriyor. Artık 36 ay altı bebekler için 'bebek evleri' kurulacak
Canlı bombanın kimliği belli oldu!
Suruç'ta gerçekleştirilen ve 32 kişinin hayatını kaybettiği saldırıda canlı bombanın kimliğinin belirlendiği iddia edildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı verdi harekete geçildi!
Karadeniz bölgesine yönelik turizm çalışmalarını hızlandırdıklarını ifade eden Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Doha’da yaptığı gezi sonrası Körfez ülkelerinin Türkiye’ye yoğun ilgi gösterdiğini ve Karadeniz’e yönelik acil eylem planının hayata geçirilmesi konusunda talimat verdiğini vurguladı.
Batman'da çatışma çıktı
Batman'ın Gercuş İlçesi kırsalında güvenlik güçleri ile PKK arasında çatışma çıktı.
Park kavgası ölümle sonuçlandı!
Konya'da 41 yaşındaki Necati Acar, parkta tartıştığı 68 yaşındaki Ali Sezer tarafından bacağından bıçaklandı.
PKK'nın İdil sorumluları yakalandı
PKK'lı teröristlerden 2'sinin İdil sorumlusu ve yardımcısı olarak ilçeye gönderildiği öğrenildi Kuzey Irak Kandil bölgesinden dün gece Şırnak'ın İdil ilçesine sızmaya çalışan 12 PKK'lı etkisiz hale getirildi. Arazide yapılan aramalarda PKK'lı teröristlerin 2'si hariç dağ kadrosunun önemli isimler olduğu öğrenildi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR