MASKİ: Askeriye kendi su şebekesini kullanıyor! İddialar asılsız
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun yaptığı açıklamada, "Askeriye kendi su şebekesini kullanıyor, şehir şebekesini kullanmıyor. İddialar asılsız' dedi.
19 Haziran 2017 - 13:55:35

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, 1. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığı Albay Arif Seyhun Kışlası'ndaki zehirlenme vakalarına ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Suda bakteriye ilişkin herhangi bir belirti yok. Askeriye su ihtiyacını kendi sondajından karşılıyor. Zehirlenme vakalarının yaşandığı kışlalarda askeriye kendi su şebekesini kullanıyor, şehir şebekesini kullanmıyor. Askeriyenin kendisine ait sondajı ve kaynakları var, onu kullanıyorlar. Bizde sadece küçük karakollar var, o karakollar şehir şebekesi kullanıyor. O karakollarda da herhangi bir sıkıntı yok. Şehir şebeke suyunu kullananlarda şu ana kadar rastlanan herhangi bir vaka olmamıştır."

 
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Ünlü restoran zinciriyle ilgili çok konuşulacak iddia
Türkiye'de de pek çok şubesi bulunan fast food restoran zincirinde dışkı skandalı! Tavuk ürünleri satan firmanın bir şubesinde kullanılan buzlarda dışkı kalıntıları olduğu ortaya çıktı.
Otopark cinayeti
Adana'da apartmanda komşular arasında çıkan tartışmada karı koca öldürüldü
Hükümetten 'Adil Öksüz' açıklaması
Bakanlar Kurulu sonrası konuşan Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, 'Adil Öksüz Almanya'da' iddialarına cevap verdi.
Korkunç gelişme! Genç kızın karnında bomba pimi...
Dünkü patlamada yaralanan ve tedavi için hastaneye götürülen 20 yaşlarındaki bir kızın karın bölgesinde bomba pimi bulunduğu ileri sürüldü.
'ABD’nin yeni başkanı ile Ortadoğu politikası değişebilir'
“Amerika, DEAŞ’ı getirmekle birlikte hem Bağdat hükümetini terbiye etti, hem de Barzani’yi... Çünkü Türkiye ile çok yakın ilişkiler kuruldu” diyen DEİK Türk-Irak İş Konseyi Başkanı Emin Taha, ABD’nin Ortadoğu’daki politikalarında yeni seçilecek başkana göre değişiklikler olabileceğini belirtti.
Kişiliğine ve savunduğu fikirlere yakıştıramadım
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, Bahçeli'nin grup toplantısındaki sözlerine "Yakışıksız sözleri kişiliğine ve savunduğu fikirlere yakıştıramadığını" vurgulayarak karşılık verdi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI