Londra saldırısının faili belli oldu
İngiltere’nin başkenti Londra’da Müslümanları hedef alan terör saldırısının failinin 48 yaşındaki Darren Osborne olduğu belirtildi.
19 Haziran 2017 - 22:12:01
 

İngiliz yayın kuruluşu BBC, gece 00.20 sularında Londra'nın kuzeyindeki Finsbury Park Camisi'nde teravihten çıkan Müslümanların üzerine kiraladığı aracı sürerek 1 kişinin ölümüne, 10 kişinin de yaralanmasına neden olan saldırganın 48 yaşındaki Darren Osborne olduğunu açıkladı.

Saldırganın İngiltere'nin batısındaki Cardiff bölgesinden olduğu, polisin bölgede kapsamlı araştırmalarını sürdürdüğü bildirildi.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
'Bir daha Hz. Muhammed karikatürü çizmeyeceğim'
Fransa'da terör saldırısına uğrayan karikatür dergisi Charlie Hebdo'nun çizerlerinden Luzier, "Bir daha Hz. Muhammed karikatürleri çizmeyeceğim, artık bu konularla ilgilenmiyorum" dedi.
Grevlerin pençesindeki ülke: Fransa
Benzinliklerdeki uzun kuyruklar, nükleer santrallerde iş bırakan eylemciler ve hükümetle bilek güreşi yapan sendikalar... Dünyanın en büyük 5 ekonomisi içinde yer alan Fransa, rafineri, nükleer santral ve toplu taşıma grevleriyle adeta bir “kıtlık ülkesine” dönüşme yolunda...
Korkunç iddia! IŞİD'te 1-9 yaşındaki kızlar 165 Dolara
IŞİD’in canilikleri ve iğrençliklerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Saldırdığı bölgelerdeki kadın ve kızları cariye olarak alıp bunları kurdukları cariye pazarlarında satan IŞİD militanlarının, henüz bebek yaştaki çocukları da sattığı öğrenildi.
Goran’dan Barzani için 2 şart!
Değişim Hareketi (Goran) Genel Sekreteri Newşirwan Mustafa’nın, Kürdistan Bölgesi Başkanı Mesud Barzani’nin yeniden başkan olmasını“şartlı” kabul ettiği bildirildi.
Rus pilotun eşinden Çavuşoğlu'na yanıt
Türkiye uçaklarının Rusya uçaklarını düşürmesi sonucu hayatını kaybeden Rus pilotun eşi, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşmeyi kabul etti
Kral Salman'a suikast girişimi
İsrail istihbarat kaynaklarına yakınlığıyla tanınan DebkaFile, Suudi Arabistan’ın 76 yaşındaki Kralı, Selman Bin Abdulaziz’in zehirlenerek suikasta uğradığını iddia etti.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR