Devletin zirvesi bu düğünde buluştu!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'nın oğlu Serdar Kasırga ile Şeyma Akyel'in düğün töreninde nikah şahitliği yaptı.
19 Temmuz 2017 - 23:04:10
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'nın oğlu Serdar Kasırga ile Şeyma Akyel'in düğün töreninde nikah şahitliği yaptı.

ATO Congresium'da düzenlenen düğün töreninde genç çiftin nikahlarını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile katıldığı düğünde, çiftin nikah şahitliklerini Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akaryaptı.

Düğüne devletin zirvesinin yanı sıra birçok ünlü isim de katıldı. 

 

K: HABER 7
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
FETÖ'nün TSK ve MİT'teki imamlarına yönelik 31 ilde operasyon: 26 gözaltı
FETÖ'nün TSK ve MİT'teki imamlarına yönelik 31 ilde operasyon başlatıldı. 101 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarılırken, 26 şüpheli gözaltına alındı.
2 yolcu otobüsü çarpıştı: Çok sayıda yaralı var
Sakarya TEM Otoyolunda 2 yolcu otobüsünün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında çok sayıda kişi yaralandı. Meydana gelen trafik kazaları ve yolda kalan araçlar dolayısıyla yol çift yönlü olarak trafiğe kapandı.
Yazarımız Hüzün Mamafih, Seküler ve Dindar Ailelere Dair Yazdı.
Büyüdüğüm aile ortamında herkes dindar olduğundan, dindarları hiç sevmezdim. Keşke, derdim çoğu kez, keşke Atatürk bütün bunları kökünden kazısaydı da bende kapalı olan annem için, takkeli gezen babam için Almanya da utanmasaydım.
UMED’ten Medyaya ''Terörün PR’ını Yapmayın'' çağrısı
Kirli Manşetler Hendek Terörünün Mezar Taşıdır Uluslararası Medya ve Enformasyon Derneği (UMED) Yönetim Kurulu Üyeleri, barış, huzur ve birlikteliğin sarsılmaması için medya organlarına çağrıda bulundu. Dernek Genel Merkezi’nde yapılan basın açıklamasında, son günlerde yaşanan terör faaliyetlerinin, medya organlarına sağduyu’ya davet edildi.
Sakarya'da radyoaktif paniği
Sakarya'da 2'si doktor 11 kişide radyoaktif madde bulundu
THY Atatürk Havalimanı yolcularından özür diledi
THY Yönetim Kurulu Başkanı Topçu, "Atatürk Havalimanı yoğun hava muhalefeti dolayısıyla fiilen kapalı. Birçok yolcumuz elimizde olmayan nedenlerle mağdur oldu. Bütün yolcularımızdan özür diliyoruz" dedi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI