Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
Charlize Theron: Yıllarca bu durumla mücadele ettim!
Oyuncu Charlize Theron, babasının alkolik oluşunun tüm hayatını etkilediğini söyledi. Oscar ödüllü aktris, 20’li yaşlarında uyuşturucu kullandığını itiraf ederek, artık akşam saat 8.45’te uyuduğunu söyledi.
25 Temmuz 2017 - 15:01:42

Charlize Theron, geçtiğimiz günlerde Howard Stern'in radyo programına konuk oldu. Son filmi 'Atomic Blonde' ile izleyiciyle buluşan güzel oyuncu, programda zor geçen çocukluk günlerini anlattı.

Annesi Gerda'nın, alkolik babasını silahla vurup öldürmesi olayı hakkında konuşan 41 yaşındaki yıldız, "Böyle bir şey yaşanmamış gibi davranıyorum. Bunu kimseye anlatamadım. Ne zaman sorsalar, babamın araba kazasında öldüğünü söylüyordum. Kimse böyle bir olaydan söz etmek istemez" dedi.

Olayın ardından yıllarca terapi gördüğünü belirten dünyaca ünlü oyuncu, "Evde bir alkolikle yaşamak ve sabahları o gün ne olacağını bilemeden yaşamak, tüm hayatımı etkiledi. Yıllarca bu durumla mücadele ettim. En büyük ilham kaynağım annemdir. O, hep 'Batacak mısın, yoksa yüzmeyi öğrenecek misin? Seçimini yap' der. Olay bu" şeklinde konuştu.

Geçmişiyle ilgili samimi itiraflarda bulunan Charlize Theron, "20’li yaşlarımda uyuşturucu kullandım. Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. 20’li yaşlarımdayken eğer çocuk sahibi olursam o hayatı bırakabileceğimi düşünürdüm ve sonra 30’larımda bu işi bitirdim. Şimdi artık 8.45’te yatıyorum ve bu duruma bayılıyorum. Sabah da 6.30’da uyanıyorum, iki çocuğum için beslenme çantası hazırlıyorum" ifadelerini kullandı.

‘Cani’ filmiyle dünya çapında üne kavuşan Güney Afrikalı oyuncunun, iki evlatlık çocuğu bulunuyor.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
AYM kararındaki 5 skandal ihlal
Aziz Yıldırım ve Hidayet Karaca'ya başka, Dündar ve gül'e başka hukuk...
Karın ağrısı ile gitti dayısından hamile olduğu ortaya çıktı
Muğla'nın Milas İlçesi’nde, karın ağrısı nedeniyle hastaneye giden 13 yaşındaki G.K.’nin hamile olduğu ortaya çıktı. Küçük kızın 4 yıldır kendisine tecavüz ettiğini söylediği dayısı 23 yaşındaki S.A., tutuklandı.
Hem çözüm süreci hem MiT hem de Tahran Mutabakatı
54 hakim ve savcıya açılan davanın iddianamesinde paralel yapının amacı sıralandı: Çözüm Süreci’ni baltalamak, MİT’i PKK ile irtibatlı gibi göstermek ve ABD-İsrail’e rağmen Brezilya-Türkiye-İran arasında imzalanan Tahran Mutabakatı’nı bozmak
Elif Sultan Kalsen’in ailesinden iddialara tepki
Taksim Meydanı’nda polis noktasına yapılan silahlı saldırının failinin Elif Sultan Kalsen olduğunun iddia edilmesine Kalsen’in anne ve babası tepki gösterdi.
Gülen'e 'zorunlu müdafi' atanan avukattan çekilme talebi
Aralarında FETÖ elebaşı Gülen'in bulunduğu 54 kişiye, CMK gereği zorunlu müdafi ataması kapsamında Ankara Barosunca avukat atandı. Atanan avukat baroya "çekilme" başvurusu yaptığını söyledi
Terör koridorunu bölme harekatı
Suriye'nin kuzeyindeki terör koridorunu kırmak için Türkiye ile muhalifler harekat planı hazırladı.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR