"Geleceğin basketbolcuları Mamak’ta yetişecek"
Mamak’ın çeşitli bölgelerinde uyguladığı başarılı kentsel dönüşüm projelerinin yanı sıra sosyal dönüşümle de adından söz ettiren Mamak Belediyesi, basketbola gönül veren çocuk ve gençleri Türk Basketbolu'na kazandırmayı hedefliyor.
05 Agustos 2017 - 16:47:19

Yenilenen antrenör kadrosu ile potalara yetenekli isimlerle buluşturmayı amaçlayan belediye, bu yılki altyapı seçmelerini  Mamak Belediyesi Spor salonunda gerçekleştirdi. Yapılan seçmeler sonucunda geleceğin dev adamları seçildi.
Mamak’ta ciddi bir potansiyel var
Altyapı olarak kapsamlı bir çalışma içerisindeyiz diyen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Mamak’ta spor konusunda ciddi bir potansiyel var. Bunu ortaya çıkarmak ve çocuklarımızı Türk sporuna kazandırmak istiyoruz.” diye konuştu. Akgül,“İlçedeki gençlerin spordan kopmaması ve alt yapıdan sporcu yetiştirmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz seçmelerde geleceğin basketbolcuları Mamak’ta yetişecek” dedi.
 
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Emniyetten 81 ile 19 Mayıs uyarısı
Emniyet Genel Müdürlüğü, 19 Mayıs Perşembe günü için 81 ilin emniyet müdürlüklerini uyardı.
ABD'den PKK'ya: Barışçıl sürece dön
ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby, "PKK'ya şiddetten vazgeçme ve barışçıl siyasi sürece dönmeleri çağrısında bulunuyoruz" dedi.
Şişli'de domuz bağı ile cinayet
Şişli'de hırsızlık amacıyla girdikleri evde yaşlı karı-kocayı domuz bağıyla bağlayan 3 hırsız, çelik kasadaki değerli eşyaları alarak kaçtı.
TSK: IŞİD El Bab'dan çekiliyor
TSK, IŞİD'in TSK'nın yürüttüğü kararlı harekattan dolayı ümitlerinin ciddi şekilde kırıldığını ve El Bab'dan çekilmeye hazırlandığı bilgisinin edinildiğini açıkladı
Flaş gelişme! Paralelin 'Kaynak'ına giriliyor
Paralel Yapı’nın finans kaynaklarından olan ve bünyesinde pek çok şirket barındıran Kaynak Holding’e, Yargıtay’dan inceleme izni çıktı.
İstinye cinayetinde yeni gelişme
İstinye’de lüks aracında vurularak öldürülen iş adamı Ali Ekber Akgün cinayetiyle ilgili gözaltına alınan şüphelilerden 5’i adliyeye sevk edildi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI