"Geleceğin basketbolcuları Mamak’ta yetişecek"
Mamak’ın çeşitli bölgelerinde uyguladığı başarılı kentsel dönüşüm projelerinin yanı sıra sosyal dönüşümle de adından söz ettiren Mamak Belediyesi, basketbola gönül veren çocuk ve gençleri Türk Basketbolu'na kazandırmayı hedefliyor.
05 Agustos 2017 - 16:47:19

Yenilenen antrenör kadrosu ile potalara yetenekli isimlerle buluşturmayı amaçlayan belediye, bu yılki altyapı seçmelerini  Mamak Belediyesi Spor salonunda gerçekleştirdi. Yapılan seçmeler sonucunda geleceğin dev adamları seçildi.
Mamak’ta ciddi bir potansiyel var
Altyapı olarak kapsamlı bir çalışma içerisindeyiz diyen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Mamak’ta spor konusunda ciddi bir potansiyel var. Bunu ortaya çıkarmak ve çocuklarımızı Türk sporuna kazandırmak istiyoruz.” diye konuştu. Akgül,“İlçedeki gençlerin spordan kopmaması ve alt yapıdan sporcu yetiştirmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz seçmelerde geleceğin basketbolcuları Mamak’ta yetişecek” dedi.
 
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
NATO Akaryakıt Boru Hattı Patladı
Elazığ’ın Kovancılar ilçesine bağlı Saraybahçe köyünde arazide çalışma yapan iş makinesi Türkiye NATO akaryakıt boru hattında hasara yol açtı.
Rus turistler 8 ay sonra Türkiye'de
8 aylık aradan sonra Antalya Havalimanı'na ilk toplu Rus kafilesi iniş yaptı.
Atatürk Havalimanı saldırısı şüphelisi canlı bombayı aramış
İstanbul Atatürk Havalimanı’nda 45 kişinin öldüğü canlı bomba saldırısı şüphelilerinden Rıza C.’nin bir gün önce ankesörlü telefondan canlı bombalardan birini aradığı belirlendi
120 aşiretten PKK'ya tarihi çağrı!
Terör konusunda ilk kez toplanacak olan 12 ilden 120 aşiret lideri, bölücü örgüte “90'lara geri dönüş istemiyoruz” mesajı verecek.
'Çavuşesku'nun kaderi' 36 yıl önce Haydarpaşa'da sulara gömüldü
Gemi sörvey uzmanı Ünal Bayram, 36 yıl önce İstanbul Boğazı’nda Rumen ve Yunan bandıralı iki geminin çarpışmasıyla yaşanan büyük facia için ‘dünyanın en büyük 10 deniz faciasından biri’ tanımlamasını yaptı.
PKK tünelinde tonlarca silah bulundu
Cizre, Silopi, Sur ve İdil’in ardından Nusaybin’de operasyona hazırlanan güvenlik güçleri, örgütün tonlarca mühimmat depoladığı tünelleri tespit etti.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI