Kurban satıcılarına sahte para uyarısı
Erzurum Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri hayvan pazarında hayvan satıcılarını “Dolandırıcılık, hırsızlık ve sahte para” konularında broşür dağıtarak bilgilendirme yaptılar. Sahte paralar dolandırıcılar eliyle satıcıya, sonra para üstü vs. olarak da bir başka alıcıya geçiyor.
23 Agustos 2017 - 10:25:54
 

Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla sahte para, çek ve dolandırıcılık olaylarına karşı güvenlik önlemlerini artıran Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, Erzurum Hayvan Pazarı'nda kurban satıcılarına broşür dağıtarak hem satıcıları bilgilendiriyor hem de sahte ile gerçek para arasındaki farkı anlatıyor. Bu durumdan memnun olan kurbanlık hayvan pazarlığı yapan alıcı ve satıcılar emniyet görevlilerine teşekkür etti.

Akşam

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
"Soros Türkiye'de ses getirecek suikast planlıyor"
"George Soros Türkiye'de ses getirecek suikast planlıyor ve sonrasında medya ile ortalık karıştırılacak." İddialar bununla sınırlı değil.
FETÖ imamı Adil Öksüz'ü serbest bırakan hakimlere soruşturma
FETÖ'nün "hava kuvvetleri imamı" olduğu ileri sürülen Adil Öksüz'ü serbest bırakan hakimler Çelik ile Sönmez hakkında yürütülen HSYK soruşturması, FETÖ kapsamına alındı
O ilçe karıştı! Devlet memurları istifa ediyorlar!
Muş'un Varto ilçesinde meydana gelen terör olayları nedeniyle 18 sağlık personelinin görevlerinden ayrılmak istediği bildirildi.
Osman Özsoy tutuksuz yargılanacak
Samanyolu Televizyonu'nda "Halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit" suçunu oluşturabilecek ifadeler kullandığı iddiasıyla mahkemeye sevk edilen Özsoy, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Yarar: Türkiye'nin 'göç istihbarat merkezi'ne ihtiyacı var
Türkiye’nin istihbarat teşkilatı ve güvenlik birimlerinin ülkeye yasa dışı yollarla giriş yapan kişilerin kimliklerini tespit etmekte yetersiz kaldığını düşünen güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar, İçişleri Bakanlığı bünyesinde kurulacak olan ‘göç istihbarat merkezi’nin son derece gerekli olduğunu ifade etti.
Yasin'in babası: Demirtaş'tan şikayetçiyim
6-7 Ekim olaylarında katledilen Yasin Börü'nün babası Fikri Börü, özellikle Selahattin Demirtaş'tan şikayetçi olduğunu söyledi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI