Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
Miss Turkey 2017 güzelinin tacı geri alındı
Miss Turkey 2017 Yarışması'nda birinci olan Itır Esen'in tacı, 15 Temmuz şehitleriyle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım nedeniyle geri alındı.
22 Eylül 2017 - 17:55:43
Mıss Turkey 2017 organizasyonu yetkilileri, Miss Turkey World güzeli seçilen Itır Esen’in tacını geri aldı. Esen’in tacının, sosyal medya paylaşımları arasında görülen bir tweet’i nedeniyle alındığı açıklandı.

Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki Grand Pera Emek Sahnesi’nde dün gerçekleşen organizasyonda Miss Turkey World güzeli seçilen Itır Esen’in  sosyal medya paylaşımları arasında görülen bir tweet’i inceleyen organizasyon yetkilileri, paylaşımın Esen tarafından yapıldığı kanaatine vardı.

BÖYLE BİR PAYLAŞIMI KABUL ETMEK MÜMKÜN DEĞİL!

Esen’in tacının geri alınacağını açıklayan Miss Turkey Başkanı Can Sandıkçıoğlu, “Üzülerek duyuruyoruz ki bu tweetin Itır Esen tarafından atıldığı kanaatine varılmıştır. Kuruluş amacı Türkiye’yi dünya çapında tanıtmak ve imajına katkıda bulunmak olan Miss Turkey Organizasyonu’nun böyle bir paylaşımı kabul etmesi mümkün değildir” ifadesini kullandı. Itır Esen’in tacının, 15 Temmuz ile ilgili çirkin bir paylaşımı nedeniyle alındığı öğrenildi.

Itır Esen’in tacının geri alınmasının ardından jüri puanlamasına göre ikinci olan Aslı Sümen’in birinci, puan sıralamasında üçüncü olan Pınar Tartan’ın ikinci, dördüncü sırada olan Yasemin Çoklar’ın ise üçüncü olduğu bildirildi.

Yeni sonuçlara göre Türkiye’yi Çin Halk Cumhuriyeti’nde düzenlenecek ‘’Miss World’de’ Aslı Sümen’, Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılacak ‘’Miss Universe’de’’ Pınar Tartan, Polonyo’da gerçekleştirilecek ‘’Miss Supranational’da Yasemin Çoklar temsil edecek.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Malatya'da 2 savaş uçağı düştü: 4 şehit
Malatya'da düşen iki savaş uçağında bulunan 4 pilotun şehit olduğu bildirildi. İçişleri Bakanı Ala, uçakların enkazına ulaşıldığını açıkladı.
Nusaybin'deki çatışmada bir çocuk hayatını kaybetti
Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde, PKK'nın asker ve polisleri taşıyan konvoya silahlı saldırı düzenlediği belirtildi. Güvenlik güçlerinin karşılık vermesiyle çıkan çatışmada çevrede bulunan 1 çocuk yaşamını yitirdi, 1 çocuk da yaralandı.
Marketlerde poşetler artık parayla satılacak!
Tüketimi günde 50 milyonu bulan poşet için bakanlık kararını verdi.
TSK'daki sivil memurlar başörtüsüyle görev yapabilecek
Resmi Gazete'de yayımlanan yönetmelik değişikliğiyle artık TSK'daki bayan sivil memurlar da başörtüsüyle görev yapabilecek.
Diyarbakır saldırganı 3 PKK'lı Suriye'ye kaçarken yakalandılar
Diyarbakır'daki patlamayla ilgili 3'ü Suriye' ye kaçmak isteyen 5 kişi yakalandı. Patlamayla ilgili daha öncede 5 kişi gözaltına alınmıştı.
İstanbul'da bina çöktü! Enkaz altında kalan çocuk var
İstanbul Kumkapı'da 4 katlı metruk bir binanın çökmesi sonucu çevrede hasar meydana geldi. Bir çocuğun enkazın altında kaldığı belirtiliyor.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI