Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
İstifa iddiaları sonrası Topbaş'tan mesaj geldi
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş hakkında istifa ettiği yönündeki iddialar tartışılırken haber merkezlerine fotoğraflı bir mesaj gönderildi.
22 Eylül 2017 - 18:01:07

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş hakkında istifa ettiği yönündeki iddialar tartışılırken İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden haber merkezlerine "Dr. Kadir Topbaş'ın Mesajı" başlığıyla fotoğraflı bir mesaj gönderildi. 

FOTOĞRAFLI MESAJ

Elektronik posta mesajı, saat 15.25'te gönderildi. Mesajda, İBB'nin ve Topbaş'ın son dönemde gerçekleştirdiği etkinlikler fotoğraflarla anlatıldı. Mesajda yer alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının altına "Malazgirt Zaferinin 946'ıncı yıl dönümünü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla törenle Muş'ta gerçekleştirdiğimiz görgemli bir törenle kutladık" denildi. Hasanpaşa Gazhanesini şehre yeniden kazandırıyoruz başlığıyla Topbaş'ın törendeki bir fotoğrafı da paylaşıldı. Alibeyköy Fidanlığı'ndaki inceleme gezisinden de yine fotoğraflı olarak bahsedildi. Son ve en dikkat çekici mesaj Kadir Topbaş'ın fotoğrafıyla birlikte verildi. 
 

TOPBAŞ: ONUR VE MUTLULUK DUYUYORUM

Mesajda Topbaş'ın ağızından "Sevgili istanbullular her ay hayatınızı kolaylaştıracak ve aynı zamanda hemşehrilik ilişkisiyle aşığı olduğumuz bu kenti, daha yaşanılır ve çağdaş düzeye çıkaran yeni hizmetlerimizle sizlerin karşısına çıkmaktan onur ve mutluluk duyuyorum" diye yazıldı. 

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Yazar İlhami Işık'ın ailesine saldırı!
Teröristler, Star gazetesi yazarlarından İlhami Işık'ın ailesinin evine saldırdı. Kimliği belirsiz saldırganlar, evi kullanılamaz hale getirerek evde buldukları cep telefonundan İlhami Işık'a tehdit mesajları gönderdi.
'Tanksavar'lar şehir turu yaptı
15 Temmuz'da darbecilere karşı Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 'tanksavar' olarak kullanılan 400 araç, konvoy oluşturarak 15 Temmuz’un yıl dönümünde şehir turu yaptı.
Stajyer çalıştırana ayda 260 TL destek geliyor
Düzenlenen torba yasaya göre stajyer çalıştırana öğrenci başına 130-260 TL destek verilecek. Tasarı hazirana kadar yasalaşırsa bu yaz geçerli olacak
Yasin'in babası: Demirtaş'tan şikayetçiyim
6-7 Ekim olaylarında katledilen Yasin Börü'nün babası Fikri Börü, özellikle Selahattin Demirtaş'tan şikayetçi olduğunu söyledi.
Tekmeci Saldırganı Serbest Bırakan Hakim FETÖ'cü Çıktı
FETÖ soruşturması kapsamında meslekten ihraç edilen 202 hakim ve savcının arasında Ayşegül Terzi'ye tekme atan saldırganı tahliye eden hakimin de olduğu öğrenildi.
Feci kaza: 2 ölü, 2 yaralı
Gaziantep'te, beton mikseri ile otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR