İdam kararı sonrası darbe hakimlerine saldırı!
Mısır’ın eski Cumhurbaşkanı Mursi’nin idama mahkum edilmesinin ardından hakim ve memurları taşıyan otobüse düzenlenen saldırıda 4 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi de yaralandı.
17 Mayis 2015 - 14:28:18
Mısır'da ülkenin ilk kez seçimle başa gelen eski Cumhurbaşkanı Mursi’nin idama mahkum edilmesinin ardından hakim ve memurları taşıyan otobüse dün saldırı düzenledi. Mısırlı yetkililer tarafından yapılan açıklamada, saldırının hakim ve memurları taşıyan otobüsün El Ariş kentine doğru hareket ettiği sırada gerçekleştirildiği kaydedildi. Saldırı sırasında 3 hakim ile otobüs şoförünün de aralarında bulunduğu 4 kişinin hayatını kaybettiği, 3 hakimin de yaralandığı ifade edildi.

K: İHA
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Mars'ta iskelet bulundu
NASA'NIN MARS'TA AKAN SU BULUNDUĞUNA DAIR KESIN KANITLARA RASTLANDIĞINI DUYURMASININ ARDINDAN, PARANORMAL CRUCIBLE RUMUZLU ARKEOLOG BLOG YAZARI, CURIOSITY UZAY ARACININ ÇEKTIĞI MARS FOTOĞRAFINDA BIR ISKELETIN YER ALDIĞINI ÖNE SÜRDÜ.
ABD ile Kuzey Kore arasında danışıklı dövüş mü var?
ABD Başkanı Donald Trump, "Kuzey Kore rejimine karşı stratejik sabır dönemi başarısız oldu. Dürüstçe söylemek gerekirse bu sabır sona erdi" dedi.
Suriye rejimi: Gerilimden Ankara sorumlu
Suriye Dışişleri Bakan Yardımcısı Feysal Mikdad, Ortadoğu bölgesindeki mevcut gerilimden tamamen Ankara'nın sorumlu olduğunu belirtti.
Almanlardan Merkel'e Nazi protestosu şoku!
Almanya Başbakanı Angela Merkel kendi halkı tarafından, Hitler selamıyla, protesto edildi.
'Astana Türkmenler için bir ilk'
Suriye Türkmen Meclisi üyesi Abdurrahman Mustafa, Suriyeli Türkmenlerin Astana'da masada ilk kez doğrudan temsil edildiğini ve bunun Fırat Kalkanı Harekâtı sayesinde olduğunu söyledi.
'Clinton Erdoğan’ı devirmek için bir darbeye yardım eder mi?'
Trump’ın siyasi danışmanlarından Peter Navarro, National Interest için yazdığı makalede 'Clinton'ın darbe girişiminde dahli olup olmadığı' sorusunun peşine düştü.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI