Burası Hindistan değil Türkiye
Beşiktaş Belediyesi tarafından organize edilen 'Color Up' festivali, renkli görüntülere sahne oldu.
18 Mayis 2015 - 00:50:55

Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Festivali etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen 'Color Up' festivali renkli görüntüler oluşturdu. Bebek Parkı önünden başlayan koşuya Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'da eşlik etti. Kuru Çeşme Arenaya kadar koşan gençler boyaların içine girerek adeta gökkuşağını andırdı. Arena devam eden gösterilerde ise müzikle birlikte 'Color' gösterileri gençlere coşkulu anlar yaşattı.

Atatürk’ü anarken rengarenk bir etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade eden Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, “Atatürk onun gençliği ile anarken özgürlükler ve rengarenk bir Türkiye için bu kadim topraklarda varlığımızın ifadesi olan bu çok renkliliği simgeleyecek büyük coşkuyu Beşiktaş'ta hep beraber kutluyoruz. Beşiktaş'tan İstanbul’a, İstanbul'dan Türkiye'ye özgürlükçü Türkiye hayalimizi haykırıyoruz. Hiç şüphe yok ki bizi Türkiye yapan değerler çok renklilik ve çok kültürlülüktür "dedi.

Öte yandan etkinliğe katılan gençler ise çok eğlendikleri belirterek Beşiktaş Belediyesi’ne festivalden dolayı teşekkür ettiklerini söylediler.

K: İHA

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Güldalı Coşkun Yazdı: Fabrika Ayarları
Güldalı Coşkun BHH (Birleşik Haziran Hareketi)'nin nedenini ve niçinin yazdığı yazısında: ''Diyorlar ki, Türkiye’nin kendine ait bir icadı yok. Hiç de değil; bizim de özgün bir imalatımız var. Solcularımız. Tek kusurları bol parçalı, çok harfli, tür tür, fraksiyon fraksiyon ayrışmalarıymış.
Eski FBI Ajanı: Gülen’i biz kontrol ediyoruz
Yıllarca FBI'da ajanlık yaptıktan sonra deneyimini gazetecilik yaparak aktaran ABD'li akademisyen Paul Williams çarpıcı açıklamalarda bulundu.
İstanbul'da yine elektrik kesintisi
İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bazı ilçelere 16 Haziran'da elektrik verilemeyecek.
Bakan Ala'dan flaş açıklamalar
İçişleri Bakanı Efkan Ala, güvenlikle ilgili yeni düzenlemeler konusunda, "Bir olay olduğu zaman sorumlusu aranmayacak. Şimdi birden çok sorumlu ve yetkili var. Ama sorumlu tek, yetkili çok görevli olacak" dedi.
O korkunç anları görgü tanığı anlattı
Ankara'da meydana gelen terör saldırısında 3 arkadaşını yitiren ve kendisi de yaralanan Abdülselam Altun, o anları anlattı.
PKK ateşkesi bitirdiğini açıkladı
KCK'dan yapılan açıklamada, 'AK Parti'nin saldırılarından sonra' eylemsizlik kararına son verildiği duyuruldu.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI