Ahmet Reyiz Yılmaz: ‘İndirin Bahçeli'yi artık’
Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) kurmaylarına çağrıda bulunarak, "Yıkın bu ağır işgali. İndirin Bahçeli'yi artık" dedi.
13 Haziran 2015 - 17:11:09

MYP Genel Başkan Ahmet Reyzi Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamayla MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi eleştirerek, "Twitter mesajları ile milleti uyutmaya çalışan bir siyaset anlayışı olabilir mi? Yazık değil mi bu millete? Bahçeliye karşı direnin. Türk milleti üzerindeki bu ağır işgali kırmanın tek yolu Devlet Bahçeli’den kurtulmakla olur" diye konuştu.

MHP kurmaylarına çağrıda da bulunan Yılmaz, "HDP vekil sayısı MHP önüne geçti. Ülkeyi HDP yönetsin diye mi bekleniyor. Millet Bahçeli’yi istemediğini daha nasıl söyleyebilir. 16 yıldır Bahçeli hezimet üstüne hezimet alıyor. Her seferinde milli iradenin önünü tıkıyor. Değişim şart. AK Partide Erdoğan tek adam diyenler Bahçeli’yi görmüyorlar mı? Bahçeli’ye karşı ya taban ya parti kurmayları ayaklanmalıdır. Bahçeli yıkılmadıkça Türk milletinin önü açılmaz. Bu kör döğüş bu kör oyun görülmeli ve bozulmalıdır. MHP içinde hiç mi yiğit mert Bahçeli'den korkmayan gayesi sadece millet olan siyasetçi yok. Neden susuyorsunuz. Devlet Bahçelinin Başarısı HDP kadar bile olamamıştır. Hala sessiz mi kalacaksınız? Yıkın bu ağır işgali. İndirin Bahçeli’yi artık" ifadelerini kullandı.
K:İHA

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Faruk Çelik'ten Rusya açıklaması
Tarım Bakanı Faruk Çelik, Türkiye ve Rusya ilişkileri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Ne de rahat söylüyor!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhtarlarla iftar programında konuştu. Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun 'PKK ziyareti yaptık' sözlerine tepki gösterdi.
Davutoğlu, görevi iade etti! Külliye'de kritik görüşme başladı
Cumhurbaşkanı Erdoağn'ın hükümeti kurma görevi verdiği Davutoğlu, CHP ve MHP ile yapılan görüşmeler yapmış fakat sonuç alamamıştı. Davutoğlu, Cumhurbaşkanı ile yaptığı görüşmenin akabininde, görevi iade etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu arasındaki görüşme başladı.
Davutoğlu ve Barzani görüşüyor
Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani'yi Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde kabul ediyor
Erdoğan ve Yıldırım görüşmesi sona erdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Yıldırım'ın Beştepe'de yaptığı görüşme 2 saat 45 dakika sürdü.
Erdoğan'dan 2017 mesajı: Parlak bir gelecek bizi bekliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yayımladığı yeni yıl mesajında 2017 hedeflerini açıkladı.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI