THY Pilotu: Artık UFO'lara inanıyorum
THY'de yıllarca pilotluk yapan İbrahim Bilir, yaşadığı bir olay sonrasında, UFO'lara inandığını söyledi.
15 Temmuz 2015 - 00:01:09

Türk Hava Yolları'nda yıllarca görev yaptıktan sonra son uçuşunu yaparak emekli olan kaptan pilot İbrahim Bilir,UFO'ların varlığına artık inandığını söyledi. Bilir, 5 yıl önce Osaka-İstanbul uçuşu sırasında yaşadıklarını anlattı;

"UFO'YA İNANMIYORDUM GÖREVDE İNANDIM"

"Osaka'dan dönüşte aynı rotada devam eden biz de dahil 4 uçağın ekibi o nesneyi gördük. Geldi üstümüze çıktı. Sağ çaprazda üstümüzde devam etti. Kuvvetli bir ışık gördük, gümüş renginde ve bakamıyorsunuz UFO'nun şeklini görmedik. Çok yakınımıza geldi. UFO'ya ben inanmıyordum, o görevde inandım. 5 senedir inanıyorum"

İbrahim Bilir sözlerini şöyle sürdürdü:

"3 pilot uçuyorduk. Kalkıştan 6 saat sonra 38 bin feet'te (11 bin metre) 4 uçak aynı yönde uçuyorduk. Önümdeki yine THY'nin Şangay'dan gelen uçağı, arkamdaki Lufthansa uçağı vardı. Yaklaşan kuvvetli bir ışık gördük. Çok yakınımıza geldi. Gümüş renginde ve bakamıyorsunuz; gözlerinizi açamıyorsunuz. İnanılmaz bir güç, kuvvet vardı onda. Değişik bir şey, yakıyor gözünüzü. Bizim uçaktaki her 3 pilot da gördü. O geldi üstümüze çıktı. Sağ çaprazda üstümüzde devam etti. Bunlar 35-45 saniye arasında gerçekleşti.

ÜSTÜMÜZE GELİYORLARDI

Dolayısıyla 4 ekip aynı anda görüyor. İşin garip tarafı herkes kendi üstüne geldiğini sanıyor. Bir kişi olsam halüsinasyon dersin ama 4 uçağın da ekibi gördü."

PSİKİYATRİSTLER PİLOTU DOĞRULUYOR

Psikiyatristler, iki kişinin aynı anda ve aynı halüsinasyonu görmesinin imkansız olduğunu belirtiyor. THY kaptan pilotlarından Selahattin Sivri 1989 yılının Ekim ayında Zürih-Antalya seferini yaparken uçan daire gördüğünü şöyle anlatmıştı:

"Yugoslavya hava sahasında sol üstümde, 2 bin metre uzaklıkta bir cisim gördük. Önce uçak zannettik. Ancak ışık kümesi dikkatimizi çekecek şekilde keskinleşince, ne olduğunu merak ettik. Işık kümesi, 10 dakika sonra önümüze geçti. Birdenbire 3 ana renge büründü. Normal uçaktan birkaç misli büyük bir şekilde önümüzde uçmaya başladı. İstanbul kule ile bağlantıya geçtiğimizde böyle bir cisim görmediklerini söylediler. Cisim, rengarenk ışıklarını saçarak 44 bin feet'e yükseldi ve beyaz ışık topu haline dönüştü. Sonra keskin bir beyaz ışık topu halinde yükselerek kayboldu."

Kaynak : Habertürk

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Akıncı Üssü'nde eğittiği 79 kursiyerden 77 kişi tutuklandı!
Akıncı 4. Ana Jet Üs Komutanlığı 141 ve 143. filoda eğitim gören 79 kursiyerden, 77'si tutuklandı.
Mujica: Tek başıma iş yapmadım
Eski Uruguay lideri Jose Mujica, Şişli Belediyesi'nin konuğu olarak Şişli Kent Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Türkiye'den Uruguay'a Toplumsal Muhalefet: "Umudu Örgütlemek' başlıklı söyleşiye katıldı.
İstanbul Valisi Şahin'den nevruz açıklaması
İstanbul Valisi Vasip Şahin, kentte nevruzla ilgili gerekli her türlü tedbirin en üst seviyede alındığını belirterek kutlama ve gösterilere güvenlik gerekçesiyle izin vermeyeceklerini belirtti.
Akar ile Rus Genelkurmay Başkanı görüştü
Türk Silahlı Kuvvetleri, El Bab'ta Rus uçağının kazaen Türk askerlerinin bulunduğu binayı vurduğunu, 3 askerin şehit olduğunu duyurmuştu.
Erdoğan: Sıkıntı yaşarsak sorumlusu YSK'dır
Cumhurbaşkanı Erdoğan, sandıkların taşınması taleplerini reddeden YSK'yı eleştirerek 'Sıkıntı yaşarsak sorumlusu YSK'dır” açıklamalarında bulundu.
Otobüste sigara içmek isteyen genci döverek öldürdüler
Niğde'de sinir hastası olan 19 yaşındaki genç, iddiaya göre, otobüste sigara içmek isteyince öldüresiye dövülerek yol kenarına atıldı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan genç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI