THY Pilotu: Artık UFO'lara inanıyorum
THY'de yıllarca pilotluk yapan İbrahim Bilir, yaşadığı bir olay sonrasında, UFO'lara inandığını söyledi.
15 Temmuz 2015 - 00:01:09

Türk Hava Yolları'nda yıllarca görev yaptıktan sonra son uçuşunu yaparak emekli olan kaptan pilot İbrahim Bilir,UFO'ların varlığına artık inandığını söyledi. Bilir, 5 yıl önce Osaka-İstanbul uçuşu sırasında yaşadıklarını anlattı;

"UFO'YA İNANMIYORDUM GÖREVDE İNANDIM"

"Osaka'dan dönüşte aynı rotada devam eden biz de dahil 4 uçağın ekibi o nesneyi gördük. Geldi üstümüze çıktı. Sağ çaprazda üstümüzde devam etti. Kuvvetli bir ışık gördük, gümüş renginde ve bakamıyorsunuz UFO'nun şeklini görmedik. Çok yakınımıza geldi. UFO'ya ben inanmıyordum, o görevde inandım. 5 senedir inanıyorum"

İbrahim Bilir sözlerini şöyle sürdürdü:

"3 pilot uçuyorduk. Kalkıştan 6 saat sonra 38 bin feet'te (11 bin metre) 4 uçak aynı yönde uçuyorduk. Önümdeki yine THY'nin Şangay'dan gelen uçağı, arkamdaki Lufthansa uçağı vardı. Yaklaşan kuvvetli bir ışık gördük. Çok yakınımıza geldi. Gümüş renginde ve bakamıyorsunuz; gözlerinizi açamıyorsunuz. İnanılmaz bir güç, kuvvet vardı onda. Değişik bir şey, yakıyor gözünüzü. Bizim uçaktaki her 3 pilot da gördü. O geldi üstümüze çıktı. Sağ çaprazda üstümüzde devam etti. Bunlar 35-45 saniye arasında gerçekleşti.

ÜSTÜMÜZE GELİYORLARDI

Dolayısıyla 4 ekip aynı anda görüyor. İşin garip tarafı herkes kendi üstüne geldiğini sanıyor. Bir kişi olsam halüsinasyon dersin ama 4 uçağın da ekibi gördü."

PSİKİYATRİSTLER PİLOTU DOĞRULUYOR

Psikiyatristler, iki kişinin aynı anda ve aynı halüsinasyonu görmesinin imkansız olduğunu belirtiyor. THY kaptan pilotlarından Selahattin Sivri 1989 yılının Ekim ayında Zürih-Antalya seferini yaparken uçan daire gördüğünü şöyle anlatmıştı:

"Yugoslavya hava sahasında sol üstümde, 2 bin metre uzaklıkta bir cisim gördük. Önce uçak zannettik. Ancak ışık kümesi dikkatimizi çekecek şekilde keskinleşince, ne olduğunu merak ettik. Işık kümesi, 10 dakika sonra önümüze geçti. Birdenbire 3 ana renge büründü. Normal uçaktan birkaç misli büyük bir şekilde önümüzde uçmaya başladı. İstanbul kule ile bağlantıya geçtiğimizde böyle bir cisim görmediklerini söylediler. Cisim, rengarenk ışıklarını saçarak 44 bin feet'e yükseldi ve beyaz ışık topu haline dönüştü. Sonra keskin bir beyaz ışık topu halinde yükselerek kayboldu."

Kaynak : Habertürk

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
CNN Türk Mirgün Cabas'ın programına son verdi
CNN Türk'te başta Mirgün Cabas'ın hazırlayıp sunduğu Her Şey programı olmak üzere 3 programa son verildi.
Suriye: Bu bir savaş sebebidir
Suriye Ulusal Uzlaşı Bakanı Ali Haydar, Şah Fırat Operasyonu'nun 'savaş nedeni' olduğunu söyledi.
Ağrı'da Özel Harekattan Sır Operasyon!
Ağrı’nın Doğubayazıt ilçe merkezinde Jandarma Özel Harekat Timleri içinde ailelerin oturduğu 6 katlı bir apartmanın çevresini kuşattı.
Yolcu uçağının motoru patladı!
Atatürk Havalimanı'nda İran Qeshm Air'e ait yolcu uçağı kalkış için pistte yol aldığı sırada sağ motoru aniden alev alarak patladı.
PKK'nın lider kadrosu öldürüldü
16 Şubat'ta Mardin kırsalında toplantı yaptığına yönelik ihbar üzerine harekete geçen Türk Silahlı Kuvvetleri, bölgeye sevk edilen F-16'lar ile söz konusu grubun bulunduğu noktaya harekat düzenledi. Mardin kırsalında gerçekleştirilen operasyonda PKK'nın sözde eyalet sorumlusu "Botan" kod adlı Faruk Atan ve beraberindeki sözde lider kadrosu etkisiz hale getirildi.
PKK'lılar AK Parti milletvekili adayını vurdu
AK Parti Şırnak milletvekili adayı Cihan Güven'e, bir akaryakıt istasyonuna benzin almak için girerken PKK'lılar ateş açtı.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR