Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
Anasayfa  >   Yazar
Behçet Canöz: Paralelde Cümbüş Var
Pensilvanya – Kandil Konseyi (PKK), “şer ittifakının yeni gücü” olarak tetikçilik yapıyor.
08 Agustos 2015 - 14:20:16
Polisi, askeri şehit eden, halka hizmet eden kamu görevlilerini alıkoyan, rehin alan bir cinayet şebekesi, Türkiye Cumhuriyeti’ni yok etmek için malum mahfillerden aldıkları emirleri yerine getirmek için saldırıyor.
Terör devleti İsrail’i “otorite”  ilan eden, fakat Türkiye Cumhuriyeti’ni de terör örgütleriyle ilişkili göstermeye çalışan, ülkede kaos çıkarmak isteyenlerin tetikçiliğini yapan Paralel yapı, terörün azgınlaşması ve yaranın büyümesi için yalan ve iftira kampanyası başlatmış durumda. Akan her kandan, asker ve polisin şehit edilmesinden kendine sevinç payı çıkarmakta, eski “ himmetli “ günlerine döneceğini hayal edip adeta zil takıp oynamakta…
Dershanelerin kapatılmasıyla ilgili  yasasının iptali, Paralel örgüte hayat öpücüğü oldu. Şen şakrak eski günlerin hayalini kurmaya başladılar.
Danıştay’ın dershanelerin dönüşümüyle ilgili verdiği karar da Paraleli bir hayli memnun etmiş durumda.
Suruç katilleri, Paralele  devlete ve hükümete saldırması için bulunmaz bir fırsat sundular. Gezi kalkışmasında tam tekmil bölücü yayın yapan iç ve dış odaklar, terörün hortlamasından dolayı zevkten dörtköşeler.
Okyanus medyası, “dış ağabeyler”inden aldıkları iftiraları milletin ve devletin başına boca ediyorlar. The Times, Suruç katliamını Cumhurbaşkanının üzerine yıkmaya çalışırken, The Guardian da DAEŞ ile Türkiye’nin ilişkisini ispat etmeye çalışıyor. Bu hezeyanların Okyanus medyası gazetelerde yayınlanması “Gezi ruhu”nun diri tutulmaya çalışıldığını gösteriyor.
Türkiye’yi bölme planları yapanların en büyük destekçisi Paralel  yapı, Gezi ve 17-25 Aralık’ta yapamadıklarını terör olaylarının azgınlaşmasıyla ortaya çıkabilecek kaos ortamını bekliyor.
Pensilvanya- Kandil Konseyi (PKK), Çözüm sürecine her zaman karşı oldu. Bu yapının siyasi uzantısı ise Kobani bahanesiyle halkı isyana çağırıp elli üç  vatandaşın katledilmesine sebep oldu. Bu olay da Çözüm sürecine yapılmış bir  suikast idi.
“Yeni PKK”, küresel terör sektörünün yeni dizaynı. Çözüm ve barış, bunlar için çok tehlikeli. Orta Doğuyu terör örgütleri eliyle yeniden yapılandırmayı planlayan odaklar, hiçbir yerde huzur istemiyorlar. “ Huzuru yok et, huzurlu ol.” anlayışıyla terör fitnesini körüklüyorlar.
Kutsalları terörle kirletiyorlar. “Cihat” kavramını terörle eş anlamlı hale getirmeye çalışıyorlar. “ Kudüs, Selam ve Tevhit” gibi kavramlarla uydurma terör örgütü kurup ülkenin Başbakanını, Bakanlar Kurulu üyelerini, bürokratlarını tutuklamayı planlayan “Yeni PKK” bu algı çalışmalarını Türkiye teröre destek veriyor” propagandası üzerinden sürdürüyor.  
 Paralel Yapı, her zaman “Çözüm sürecine” karşıydı.  Bundan dolayı da  DAEŞ’in ve  PKK’nin son katliamlarından da çok memnun. Kendini bulunmaz bir nimetmiş gibi pazarlmaya çalışması da cabası. Suruç’ta gençlerin katledilmesi, ülkenin diğer yerlerinde asker ve polislerin şehit edilmelerinin gerekçelerini açıklayan Paralel yapı, şöyle bir argüman geliştiriyor:
 Emniyet içindeki uzantıları “ tutuklanmasalarmış  Suruç katliamı olmazmış. Bu olayların sebebi “ağabeylerin” yakalanmasıymış. Onlar tutuklanınca idarede bir boşluk oluşmuş.”
 Görüldüğü üzere, Paralel, bu olaylardan da kendini temize çıkartmaya çalışıyor, her şeyi istismar ediyor. Paralelin kutsalı menfaat…
6,7,8, Ekim 2014’te Kobani bahanesiyle halkı sokağa çağırıp katliam yapanlarla Paralel örgüt ölümlerden rant elde etmeye çalıştılar. “Bize karşı gelenin akıbeti budur. Ülkeyi kan gölüne çeviririz.” Propagandası yaptılar.
Mavi Marmara katliamıyla İsrail’i “otorite” kabul ederek gerçek yüzlerini belli etmişlerdi.
7 Şubat 2012’de MİT’e yönelik saldırının amacı da Türkiye’yi terör örgütüyle işbirliği içinde göstermek ve çözüm sürecini sona erdirmekti. Çözüm sürecinin akamete uğratılması için dershaneler bahane edilerek hükümete açıktan savaş açtı.
11 Kasım 2013’te İngiltere Parlamentosunda “Türkiye” konulu bir toplantı düzenleyen Paralel yapı, bu toplantıda da Türkiye’nin El Kaide’ye yardım ettiği iftirasında bulundu. Esed’in masum olduğu tezini işledi. Bu toplantıya katılan eski bir Dışişleri Bakanının da bu doğrultuda iddialarda bulunması örgütün boyutlarını ortaya koymaya kafidir. Bu tarihten üç gün sonra “Dershaneler” üzerinden Türkiye’ye, hükümete saldırıların başlaması tesadüfi değildir. Dershaneler bir bahaneydi, asıl amaç 16 Kasım’da Diyarbakır’da yapılacak olan ve çözüm sürecinde önemli bir dönemeci oluşturması umulan, Mesut Barzani’nin de katıldığı mitingi önemsizleştirmekti. Bunda da maalesef başarılı oldular. Toplantı, “Dershaneler”e kurban edildi. Burada dikkat çekici durum: İngiltere Toplantısından hemen sonra Dershanelerin ortaya sürülmesi…  Dört, beş ay önce, Cilvegözü, Reyhanlı katliamları ve Gezi Darbe Girişimi Paralel yapıyı kesmemiş olmalı ki dershaneler bahane edilerek devlete ve hükümete açıktan savaş ilan ettiler.
14 Kasım 2013’ten yaklaşık bir ay sonra 17-25 Aralık Darbe Girişimine cür’et etmeleri arkalarındaki gücü göstermesi açısından önemlidir. İngilizler adına çalışan bu yapı, Gezi olaylarında kışkırtıcı yayın yapan odaklarla aynı dili konuşmaları aynı amaca hizmet etmelerinden kaynaklanıyor. Bu “dayanışma” bütün şenaatiyle devam ediyor.        
Paralel Devlet Yapılanması (PDY),  PKK güzellemesine devam ediyor.
7 Haziran 2015’te sergiledikleri dayanışma her alanda devam ediyor. Katliamlarını devlete yıkmaya çalışıyorlar. Türkiye Cumhuriyeti’ni terörle işbirliği içinde gösterme çabasındalar. Kaynakları;  Recep Tayyip Erdoğan  ve Türkiye düşmanlıklarıyla  Gezi çapulcularına destekleriyle bilinen The Times, The Guardian, The Observer gibi gazeteler. 
Bu gazetelerde Türkiye’yi DAEŞ terör örgütüyle  işbirliği içinde gösteren haber ve yorumlara balıklama dalan Okyanus medyası, PKK ile aynı söylemlerle şer ittifakının vaz geçilmezi konumunda.
Paralel medya, Türkiye’ye dönük operasyonlarda taşeronluk yapıyor. Muhtemel bir erken seçimi gölgelemek, şaibeli hale getirmek için terör olaylarını bile seçimle irtibatlandırmaya çalışıyor, terör örgütüyle mücadelede “siviller öldürüldü” yalanıyla Türkiye’nin haklı mücadelesine gölge düşürmek için her türlü yalan ve iftiraya başvurmaktan çekinmiyor.
Türkiye, demokratik reformlarına devam ettikçe çözüm süreci devam edecek, etmek zorunda. Bu süreç, ülkenin tek çıkar yolu. Bu süreç anaların başlattığı, onların desteklediği bir süreçtir.
Çocukları “dağa” kaçırılan annelerin feryatlarına duyarsız kalınamaz. Terör en büyük fitnedir. Terörü besleyen ırkçılık da aynıdır.
Tarihi değerlerimize, yani köklerimize dönmek zorundayız. Birbirimizi sevmekle emredilmişleriz. Bu, imanımızın gereğidir. Birbirimizi sevmedikçe de cennete giremeyiz.
Takkeli, cüppeli ajanlara karşı saflarımızı muhkem hale getirmeliyiz.
Paralelin, Yeni PKK’nin, cümbüşü, helak olan kavimlerin akıbetini hatırlatıyor; Lut, Semud, Ad, Nuh…
Şehitlerimize ALLAH’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar, yakınlarına ve milletimize sabır-ı cemil niyaz ederim.
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 40 Yorum )
ALİ VELİ
3 Yıl önce
CAMÖZ'ÜN BU YAZISI GİBİ AKP POLİTİKALARININ FİYASKOSUNU CEMAATE Atan KANLA CEMAATİ İRTİBATLI GÖSTERMEYE YÖNELİK ÇOK MİSYON YAZISI VAR...GÜLER GEÇER OKUYAN İNSAN OKUMAYAN TROLLER İÇİN BUNLAR
SUAT MENDERES
3 Yıl önce
FUAT AVNİ: PKK EYLEMLERİNİ CEMAATİN ÜSTÜNE YIKMAK İÇİN HAVUZDA EKİP KURDULAR DİYOR.DOĞRU....BOŞUNA ÇABA GAYRET....BÖYLE DÜNKÜ YAZDIKLARINI YALANLAYAN YAZILAR DA BOŞA GAYRET...
Abdülhakim Medeni.
3 Yıl önce
HAVUZUN HER DEDİĞİNE HE DEMEK YAZARLIK MI .ALLAHA ŞİRKTEN SONRA EN BÜYÜK GÜNAH YALANCI ŞAHİTLİK GÜLEN MASON YALANINA HINK DİYEN YAZARLAR BU HADİSİ UNUTMASIN..BAŞKA HADİSLER DE VAR ÇOK AĞIR.
Abdülhakim Medeni.
3 Yıl önce
Böyle yazılar hiç EMEK istemez,Yazıda da OKUMA emaresi yok.Mahkeme tescilli Sümeyye MASON VE KABATAŞ yalanı gibi havuzdan nakil yazılar..Piyasada öyle çok ki BU YAZILARDAN.Gerçeği GÖZETMEYEN
ETHEM SANCAL
3 Yıl önce
" BENİ TÜRK HAKİMLERİNE EMANET EDİNİZ. "RIZA ZARRAB.BU KONUDA BİR YAZI OLABİLİR TEKRARDAN KURTULUR SN YAZAR. SÜREKLİ MİSYON YAZISI SÜREKLİ HAVUZSAL TEKRAR CANÖZ DE BIKMIŞTIR.YARDIM OLSUN.
ALİ VELİ
3 Yıl önce
YAZI KONULARI: SÜMEYYE YALANI(MAHKEME TESCİLLİ) 7 ŞUBAT YALANI,RIZA HAYIRSEVER Mİ PARASEVER Mİ? KABATAŞ YALANI, SURUÇ NEDEN ÖRTÜLDÜ.PKK KCK SEMİRİRKEN KİM OY İÇİN SUSTU? MASA NEDEN DEVRİLDİ?
BİLAL OKÇU
3 Yıl önce
Sn.CANÖZ'E TAVSİYEM İNCİRLİK KONSEYİNİ DE BİR ARA YAZ.İNCİRLİK'İ CEMAAT Mİ AÇTI ABD'YE.Sarrafın hayırlarını ZEKERİYA ÖZÜN neden balyoz ekibince öldrülmek için içeri alınmak istenildiğini
ALİ VELİ
3 Yıl önce
GÜLEN MASONDUR DİYE YAZAN HAVUZUN gazetelerine ŞU HADİSİ YAZAYIM: ALLAHA ŞİRKTEN SONRA EN BÜYÜK GÜNAH YALANCI ŞAHİTLİKTİR.ŞAHİDİ havuz OLANLAR,YALANCI ŞAHİTLER HAKKINDA ÇOK AĞIR HADİSLER VAR
SONER MÜKEZZİB
3 Yıl önce
ZEKERİYA ÖZ'LE DE RÖPORTAJ YAPABİLİR CANÖZ.NEDEN RIZA OLMADI DA VESAYETLE UĞRAŞTI? NEDEN KİPALI MİLLİLERE DARBEDEN SORUŞTURMALAR AÇTI? NEDEN İRANLI RIZANIN AKPSİNE GÜVENDİ? DÖN AKP DÖN.
ALİ VELİ.
3 Yıl önce
S. YALÇIN'ın yalanlarını kaynak yapan mason olduğunu görmediği insana görmüş gibi MASON diyen hukukça yalanlanmış Sümeyye suikastı ve Kabataş yalancısı HAVUZ haberleriyle yazan bir yazar!
Hasan Gökoğuz
3 Yıl önce
HADİS: "ALLAHA ŞİRKTEN SONRA EN BÜYÜK GÜNAH; YALANCI ŞAHİTLİKTİR."MASON BELGELERİ UYDURANLAR ONA EVET ÇEKENLER BU HADİSİ İYİ OKUSUN.AHİRTTE HAVUZ YAZDI BİZ ONAYLADIK ALLAH KATINDA GEÇMEZ.
ALİ VELİ
3 Yıl önce
Mahkemenin saçma bulduğu Sümeyye suikastı ve Kabataş üfürmecisi havuz ne yazarsa tekrar eden bir köşe. Temcit pilavı.
RIZA OKÇU
3 Yıl önce
YAZIDAN EN İLGİNÇ CÜMLE "Çocukları “dağa” kaçırılan annelerin feryatlarına duyarsız kalınamaz. Terör en büyük fitnedir" GÜNAYDIIIIN.VAY BE DEMEK ÖYLE:-) DAHA ÖNCELERİ NERELERDEYDİNİZ? denir.
Burhan keskin
3 Yıl önce
BUGÜN BOMBALARI PATLATAN DHKPCLİLERİ 1 AY ÖNCE BU HÜKÜMETİN BIRAKTIĞINI CANÖZÜN HİÇ BİLMEDİĞİ ORTADA..PKK VALİ ATARKEN GÖRMEYEN CANÖZ 3 GÜN ÖNCE PKK'NIN DAĞA GENÇ KAÇIRDIĞINI KEŞFETMİŞ :-)
ALİ VELİ
3 Yıl önce
KONU BULAMAYAN CANÖZE TAVSİYE LOBİCİ UŞAK :-) MEHMET BARANSUYLA RÖPORTAJ YAPSIN VESAYET KONUSUNDA NASIL KANDIRILMIŞ :-)) ONDAN DİNLESİN. AKP'Yİ KANDIRMAYAN VARMIYMIŞ SORSUN.BU KONU MAYDANOZ
RIZA HAYIRLI
3 Yıl önce
KONU BULAMAYAN CANÖZE TAVSİYEM MAHKEMENİN REDDEDİĞİ SAÇMA BULDUĞU SÜMEYYE SUİKASTİNİ İNCELESİN BELGELER VAR DEYİP SUSANLARDAN BELGE İSTESİN YAYINLASIN.28 ŞUBATTA DAHA İYİ SENARYOLAR VARDI
Ahmet Özcan
3 Yıl önce
DERSHANE KAPANMASINA SEVİNEN SN.CANÖZ 1,5 MİLYON MEZUNU NEREDE SINAVA HAZIRLAYACAK ? MERAM BAĞLARI'NDA MI yoksa SEYRANBAĞLARI'NDA MI? FAKİR OKUMASIN ! PARTİ FANATİZMİNİN EĞİTİME BAKIŞI.
ALİ VELİ
3 Yıl önce
SÜMEYYE SUİKASTİNİ MAHKEME SAÇMA BULMUŞ.RTE İSE BELGE VAR DEMİŞTİ. AÇIKLASA DA ÖĞRENSEK. MİT PİŞİRDİ AA HABER YAPTI HAVUZ KÖPÜRTTÜ. HAVUZDA YALAN DOĞRUDAN DEĞERLİ. YAZAR TEKRARI SEVMİŞ.
ALİ VELİ
3 Yıl önce
CANÖZ'ÜN BİR YILDIR YAZDIKLARINI TOPLASAN İŞTE ŞU YAZININ ÖTESİNDE BİR ŞEY YOK.ISITIP ISITIP BİZE SUNUYOR YİYİN DİYE .TEK TARAFLI GAZETE OKUMASINDAN BU ÇIKAR.GEZİYİ MUAMMER GÜLER ANLATTI.
Abdülhakim Medeni.
3 Yıl önce
ÜMİT BESEN DENİNCE NİKÂH MASASI CANÖZ DENİNCE PARALEL YAZISI :-) ÜSTELİK BELLİ GAZETELERE GÖZ GEZDİRİP.BAŞKA BİR ŞEY YOK MU DAĞARCIKTA ?
Ahmet Özcan
3 Yıl önce
YAZARA TAVSİYEM FARKLI FİKİRLERE BAKSIN DA BÖYLE AYNI ŞEYLERİ PİŞİRİP PİŞİRİP TEMCİT PİLAVI GİBİ OKURA HEP AYNI TAŞLI PİLAVIYLA ÇIKMASIN.SURUÇ NEDEN SORUŞTURULMAZ DÜŞÜNÜP YAZSIN.TEKRAR BAYDI
Abdülhakim Medeni.
3 Yıl önce
SURUÇ SORUŞTURMASINI REDDEDEN AKP AMA YAZARIMIZ BİZE, VALLAHİ OLMAZ SİZ BU TEMCİT PİLAVIMIN İLLA Kİ TADINA BAKIN DİYOR....YAZIYA GERÇEK İSİM: KARALAMA ÇALIŞMASI 48.
Ahmet Özcan
3 Yıl önce
AKP+MHP, SURUÇ VE DİĞER OLAYLARIN GÖRÜŞÜLMESİNİ REDDEDERKEN YAZAR BİZE AYNI TEMCİT PİLAVLARINI HER YAZIDA ISTIP SUNMAKTAN YORULMADI.SAĞOLUN YEMİYORUZ SN YAZAR !!!!
Hasan Çalışkan
3 Yıl önce
PKK dağa çocuk KAÇIRMIŞ DİYOR YAZAR :-) VAY BE ! YA DA GÜNAYDIN .BİR ŞARKI SÖZÜ VAR "DAHA ÖNCELERİ NERELERDEYDİNİZ? " DİYE.ÖNCELERİ YAZAMIYOR MUYDUNUZ BUNLARI ?.LİDER NE DERSE ONU SÖYLEMEK.
Eşref EROĞLU
3 Yıl önce
HEP AYNI NAKARAT DİYE BİR ŞARKI SÖZÜ VAR YA YAZIDAN O GELDİ AKLIMA..ASLI YOK HAVUZ ASPARAGASLARLARINDAN BİR POTBORİ GİBİ DURUYOR YAZI.FİKİR BELGE REALİTE UZAYDA. BİRBİRİNİN AYNI YAZILAR.
Mehmet Yörükoğlu
3 Yıl önce
ÇOCUKLAR DAĞA KAÇIRILIYORMUŞ VAY BEEE !!!! GÜNAYDIN MI DİYELİM ? PKK YOLARDA ARAMA YAPARKEN KAYMAKAM ATARKEN NEDEN YAZAMADINIZ ? PARTİCİLİK ÖZGÜR DÜŞÜNDÜRMEZ AYDIN OLMANIN DÜŞMANIDIR
Mehmet Yörükoğlu.
3 Yıl önce
ÇOCUKLAR DAĞA KAÇIRILIRKEN YAZABİLDİNİZ Mİ SN.CANÖZ.? HAYIR. O ZAMAN ELETİRENLER HAİNDİ .BİZDE BÖYLEDİR OLAYLARA PARTİ DÖNÜŞÜNE GÖRE...ARABA DEVRİLİNCE YOL GÖSTREN ÇOK OLUR. SİVİL DÜŞÜNCE:-)
Abdülhakim Medeni.
3 Yıl önce
MİSYON VE KARALAMA YAZISI.NE İNCİRLİK NE SURUÇ NE YIKILAN MASALAR.HEP AYNI NAKARAT.PARTİCİDEN REEL FİKİR ÇIKMAZ.MEMLEKET NE HALDE ABD KÜRDİSTAN KURARKEN GIKI ÇIKMAYAN AKP 17-25 DERDİNDE.
Abdülhakim Medeni.
3 Yıl önce
DÜNYADA TEK ÜLKEDE BİLE ÖRNEĞİ YOKKEN BİR EĞİTİMCİNİN DESHANE KAPANMASINA SEVİNMESİ ANCAK TÜRKİYEDE GÖRÜLÜR.1,5 MİLYON MEZUNU HANGİ HAYIRSEVER EĞİTECEK ?HER YIL LYS DE ORTALAMALAR DÜŞERKEN.
Abdülhakim Medeni.
3 Yıl önce
ABD TÜRKİYE YPG'YE ZARAR VERİLMEMESİNİ KABUL ETTİ DİYOR YPG PKK'NIN BİR VERSİYONU.SİZ PARALEL KURGULARı YAZMAYA DEVAM EDİN.İNCİRLİK İNCİR GİBİ TATLI ABD İÇİN.SİZ YAZIN TOPAL KARINCA MASALINI
Abdülhakim Medeni
3 Yıl önce
Parti fanıysanız hakikati sevmez dün başkanlık ABD oyunudur diyenlerin yılmaz savunucusu olur aynı konuları aynı cümlelerle 50 kere yazarsınız.Gerçek tvitlerde artık FAvni, Son vesayet vb.
Abdülhakim Medeni
3 Yıl önce
26 ASKER POLİS ŞEHİT OLURKEN AKP HEP DEMİRTAŞ'A VURDU APO'YA TEK LAF EDEMEDİ...İLGİNÇ...YAZARSA PARALELDEN BAŞKA KONU BİLMİYOR. YIKILAN MASALAR VAR SN CANÖZ HİÇ YIKANI SURUÇ'U DUYMADIN MI?
Ahmet Özcan
3 Yıl önce
AKP,32 GENCİN FECİ ÖLÜMÜNÜN FAİLLERİNİ ÜSTELİK TBMM'DE ENGELLİYOR CANÖZ DE BİZE AYNI KURGULARI SUNUYOR.TEMCİT DEĞİL ÖZBEK PİLAVI DA OLSA YENMEZ.İNCİRLİK KONSEYİNİ VE SURUÇ'A GÖZ YUMUŞU YAZ.
Ahmet Özcan
3 Yıl önce
SÜRECİ İNCİRLİK'İ SURUÇ'U ANLATSANIZ BİRAZ DA.HEP AYNI TEKRAR CÜMLELERLE YAZI.SN. CANÖZ BIKMADINIZ MI AYNI SÜBJEKTİF BİLGİLERLE TEKRARDAN.KABATAŞ YALANCISI HAVUZDAN NAKİLLE FİKİR ÜRETİMİ.
Ahmet Özcan
3 Yıl önce
SÜMEYYE SUİKASTİNİ MAHKEME REDDETİ,KOBANİ DÜŞTÜ DÜŞECEK DİYEN BELLİ. ADIYAMAN'DA OĞLUM VE BABASI IŞİD'E KATILDI DİYEN KADINA DAVUTOĞLU: İYİ YA BİRBİRLERİNE DESTEK OLURLAR.İNCİRLİK AKP'Sİ.
Ahmet Özcan
3 Yıl önce
AYM,AKP'Yİ KAPATMAZSA YAŞASIN HUKUK GENÇLERİ PERİŞAN ETMEYİP DESHANE KAPATMAZSA HAYAT ÖPÜCÜĞÜ.BU NE ÜLKE GERÇEKLERİNE EĞİTİME ÇARE BAKIŞI NE DE ÖZGÜR DÜŞÜNME.SÜREKLİ SUBJEKTİF TEKRAR.
Ahmet Özcan
3 Yıl önce
KONSEYİN HASI DOLMABAHÇEDEYDİ AMA YAZAR NEDENSE BUNU VE DÜNKÜ SABAH'IN PKK 80 BİN SİLAH DAĞITMIŞ BAŞLIKLARINI GÖREZLİKTE.PKK SİLAHLANIRKEN HÜKÜMET VE HAVUZ OY ÜTME SÜRECİ ZEVKİYLE 4 KÖŞEYDİ.
Ahmet Özcan
3 Yıl önce
ASKER POLİS ÖLÜRKEN ZONGULDAK'TA CEMAATİN KREŞi BASILIYOR.3-5 YAŞ ÇOCUKLARA POLİSLE.BASTIRAN KİM 28 ŞUBAT'IN OSMAN AK'I.TEOMAN KOMANLARIN RUHU ŞAD OLUYOR.BU KARALAMA YAZIDAN DA OLMUŞTUR...
Ahmet Özcan
3 Yıl önce
Birilerini sürekli PKK, HDP ve terörle ilişkilendiren sübjektif yazar TBMM'de Suruç soruşturulmasının neden reddedildiğini de bir zahmet yazsa da öğrensek. Dolmabahçe'yi kim imzaladı?
Ahmet Özcan
3 Yıl önce
AYM, AKP'yi kapatmazken demokrasi dershane kapatmazsa hayat öpücüğü.Bu bakış reel değil his anaforundan sesleniş.Dün üstünlerin hukuku değil, bugün keyfimizin hukuku.Dünyada benzerimiz yok.
BENZER HABERLER
Yakup Emrah: Ortadoğu Panoraması
Şüphesiz ki zulmün egemen olması ile birlikte birçok kavram, gücü ellerinde bulunduran totaliter sistemlerin kendi fikriyatlarını muhafaza etmek adına ürettikleri büyülü sözlerdir.
Güldalı Coşkun: Ahmet Altan ve İnfial
Bilinçaltınız buydu işte ve kibriniz buhar yaptı aynalarınıza, göremiyordunuz asla! Öte yandan; olur muydu göbeğini kaşıyanla aynı bakmak, farklı olmak da lazımdı ya!
Cemal Fedai: Baykal Parti Ahlakından mı Bahsediyor?
Baykal, Tuğrul Türkeş kadar cesur olamadı.
IŞİD ULUSALCILIK VE ŞEFLİK DÖNEMİNİ HATIRLATIYOR
Osmanlıcanın okullarda öğretilmesinden çılgına dönenlerin kütüphaneleri yakan zihniyetle aynı kaynaktan beslendikleri, onların aynı odaklar tarafından projelendirildikleri yeterince açık değil mi?
Semra Polat: Dünya Acılı Kadınlar Konçertosu
Batı tarihine baktığımızda kadınlar hiçbir zaman değer verilmeyen, aşağılanan, işkence uygulanarak yakılan, toplumun alt sınıfında yer alan değersiz yaratıklar olarak görülmüştür. Neden ve nasıl olduğunu kısaca anlatmaya çalışayım:
Cemal Fedayi: Kime oy verelim?
Ben bir siyaset bilimi hocasıyım. Lisansım, yüksek lisansım, doktoram ve doçentliğim siyaset bilimi üzerine… Üniversitede siyaset bilimi ve Türk siyasal hayatı dersleri veriyorum.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR