Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
CHP'nin aday tanıtım toplantısında istifa şoku!
CHP'nin Uşak Milletvekili Adayı İsmet Akın genel merkezin tutumuna tepki olarak tanıtım toplantısına yarım saat kala adaylıktan çekildi.
21 Eylül 2015 - 19:30:21

7 Haziran seçimlerinde Uşak’tan 1’inci sıraadayı Özkan Yalım’ı Meclis’e gönderenCHP Genel Merkezi, 1 Kasım Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi aday sıralamasında değişiklik yaptı. 7 Haziran seçimleri öncesi yapılan ön seçim sonucu CHP Uşak 2. SıraMilletvekili Adayı olan İsmet Akın’ın yeri bir basamak kaydırılarak yerine daha önce 2 dönem Uşak Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Ali Erdoğan getirildi.

CHP Genel Merkezi’nin ön seçimle belirlenen sıralamayı değiştirmeme yönünde tutum almasına ve Uşak’ta bir grup partilinin tepki gösterdiği Ali Erdoğan’ın liste değiştirilerek ikinci sıraya getirilmesine tepki gösteren CHP Uşak 3. Sıra Milletvekili Adayı İsmet Akın, aday tanıtım toplantısına yarım saat kala adaylıktan çekildiğini açıkladı. Akın’ın CHP Genel Merkezi’ne tepki için adaylıktan çekilmesi üzerine, aday tanıtım toplantısının yapılacağı salonda büyük bir şok yaşandı.


Haber7

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Davutoğlu: 'Dün yargıda bir darbe yapmaya kalkıştılar'
Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'Dün yargıda bir darbe yapmaya kalkıştılar. Asliye Hukuk Mahkemesi yetkili olmadığı halde yasaların tümüyle dışına çıkarak, haklarında dava yürüyen tutuklularla ilgili tahliye kararı aldı. Yetkin yok, yasal hiçbir zemini yok. Hala şunu demeye çalışıyorlar, 'paralel olarak biz buradayız, güçlüyüz' ifadelerini kullandı.
MHP'li muhaliflerden flaş kurultay kararı
MHP'li muhaliflerin kurultayla ilgili toplantıları sona erdi. Muhalifler, mahkemeden çıkacak sonuca göre hareket edeceklerini açıkladı.
MHP lideri Bahçeli: Bir kilo toz bir Toros
MHP Lideri Bahçeli katıldığı televizyon programında Davutoğlu'nun tartışmalara neden olan Beyaz Toros açıklamasına ilginç bir yorum getirdi.
"Tanıdığım pek çok komutanın tutuklanmasına gönlüm hiçbir zaman razı olmadı"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, paralel yapının yürüttüğü kumpasla ülkeyi yanlış yönlendirdiğini belirterek, "Tanıdığım pek çok komutanın tutuklanmasına gönlüm hiçbir zaman razı olmadı" dedi.
Başbakan Yıldırım Şehitler Köprüsü'nde konuştu
Başbakan Yıldırım, 'Millet için, vatan için, bayrak için inanç, namus, şeref için canlarını seve seve veren şehitler, bugün bizlerden dua bekliyor, Fatiha bekliyor. Millet olarak 15 Temmuz'u unutmayacağız, unutturmayacağız.' dedi.
MHP Yargıtay'a başvurdu
MHP yönetimi, olağanüstü kurultay kararının temyizi için Yargıtay'a başvurdu.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR