Nokta TV'den Devrim Hacısalihoğlu'nun programına konuk olan Cumhuriyet yazarı Mine Kırıkkanat, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında flaş bir iddia ortaya attı.

Kırıkkanat, "Bakın ne olduğunu söylemeyeceğim. Çünkü başım derde girebilir, benim başım da kıymetli" dedi ve ekledi: . Çünkü başım derde girebilir, benim başım da kıymetli" diyen Kırıkkanat, "Kılıçdaroğlu ve ekibi hakkında çok kapsamlı bir dosya var. Çok can alıcı bir dosya, çok yakıcı bir dosya. Bu dosya yandaş basının elinde. Bende de var ama yandaş basın çıkaracak normal olarak, öyle söylendi bana."

İddia ettiği dosyanın içeriğine yönelik açıklamada bulunmayan Kırıkkanat, "Şu anda yandaş basın o dosyayı kullanmıyor biliyor musunuz? Neden biliyor musunuz? Çünkü Sayın Tayyip Erdoğan, Kılıçdaroğlu'ndan daha iyi bir ana muhalefet partisi lideri bulamaz. CHP'den daha iyi, daha kolay, daha soft, daha yumuşak, daha suya götürecek susuz getirecek bir parti bulamaz. Burada duruyorum" ifadelerini kullandı.

"PİSLİĞİ PİS ELLERLE TEMİZLEYEMEZSİNİZ"

Sosyal medya Twitter hesabından yaptığı paylaşımdaeleştirilere yanıt veren Kırıkkkanat, "20 yıldır en çok duyduğum eleştiri: “Şimdi zamanı mı?” Ne zaman zamanı peki? Hep çok geç olduktan sonra mı? Pisliği pis ellerle temizleyemezsiniz! Temiz eller gerekiyor. Yine haklı çıkacağım, ama geç anlayanlar yine aldanmış olacaklar." dedi.

 

Sivil Düşünce Haber Portalı