Dudakalrını büyük bulduğu için estetik operasyon yaptırdığını söyleyen şarkıcı Lara, pişmanlığını dile getirdi. Sosyal paylaşım sitesi İnstagram hesabından çektiği videoyla sevenlerine seslenen Lara, "Sakın hiçbir yerinize bir şey yaptırmayın, dudağınız kötüyse bile kalsın. Bakın dudağımla pipet bile tutamıyorum" dedi.

 

Sevilen şarkıcı, "Ne olur bana dua edin. Sakın hiçbir yerinize bir şey yaptırmayın, dudağınız kötüyse bile kalsın. Bakın dudağımla pipet bile tutamıyorum" dedi.

Kendisine yönelik can acıtıcı yorumlar geldiğini belirten Lara, şu ifadelerli kullandı: "Bizlerin normal insan olduğunu unutuyorsunuz biz uzaydan falan gelmiyoruz doktorum ameliyatını başarıyla yaptı ama benim dudaklarımın kendine gelmesi bir 6 aymış. Tabii ki bu bir sinir bozucu, insan bir anda yayında ağlayabilir. Sizlerden sadece dudağımın hemen düzelmesi için dua istedim, gözyaşımı tutamadım. Ne var ki bunda? Yoksa doktorum işini yaptı, dudağıma can gelmesini beklemek 6 ay. Normal olarak bir ağladım diye olay oldu."