Seren Serengil'in bugünkü canlı yayınında Yağmur Sarnıç'a yönelik, "Yağmur, Emre Aşık'a zina yaptı" iddiası üzerine öfkeden deliye dönerek, ''Geliyor davalar rahat ol teyze. Ben fazla konuşmayacağım çünkü çok yakında at suratın mora dönecek." diyerek tepki gösterdi.

Seren Serengil bugünkü canlı yayınında "Yağmur, Emre Aşık'a zina yaptı"  iddiasına yanıt veren Yağmur Sarnıç, "Kız verengil teyze bir çekemedin be ne kıskanç karısın. Herkesi yedin yedin bitiremedin. Mahkeme zina nedeniyle boşayamıyor bizi zira zina olmadığı için peki sen o koca ağzını yaya yaya bu söylediklerini ispatlayamadığında mahkemede ne hesap vereceksin. Geliyor davalar rahat ol teyze. Ben fazla konuşmayacağım çünkü çok yakında at suratın mora dönecek." dedi.

Seren Serengil'in 25 yıl önce verdiği röportajda "Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim" sözlerinin yeniden gündem olmasına atıfta bulunan Sarnıç, Serengil'i mahkemeye vereceğini söyledi.

SEREN SERENGİL'İN O SÖZLERİ YİNE GÜNDEMDE

Seren Serengil 90'lı yıllarda verdiği bir röportajda, "Bakire misin?" sorusu üzerine Hayır, bakire değilim… Yıllar önce bekaretimi kaybettim… İsmini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu 'İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?' dedi, kızdı. annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi. Ve bu yüzden de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam" demişti.