semra @ sivildusunce.com

Maalesef saraylar olması gerektiği gibi halka değil, pedofili sapıkları himaye ederek sapkınlığa da hizmet ediyor. Örneğin, Buckingham Sarayı gibi...

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in oğlu Prens Andrew cinsel taciz iddialarının ardından kraliyet görevlerini bırakmış ve derin bir sessizliğe bürünmüştü. Andrew kendisine yönelik suçlamaları ısrarlı bir şekilde “itibarına zarar verdiği” gerekçesiyle reddediyordu ancak ortaya çıkan gerçekler çok daha başkaydı.

Andrew, 17 yaşındaki bir kız çocuğunu zorla cinsel ilişkiye girmeye zorlandığının ortaya çıkmasının ardından Amerikalı miliarder Jeffrey Epstein ile olan ilişkisi ile pedofili olduğu iddiaları daha da güçlenmişti.
Anrew, tıpkı kraliyet ailesi mensubunun diğer üyeleri gibi ülke içinde ve dışında gerçekleştirilen etkinliklerde Kraliçe'yi temsil ederek hayır kuruluşlarıyla ortak çalışmalar yürütüyor gibi görünseler de işin aslı hiç de öyle değil. Tıpkı DSÖ’nün Kongo’daki ebola salgını sırasında yüzlerce kadına vaatlerde bulunarak tecavüz ederek hamile bıraktığı gibi, kraliyet ailesinin üyeleri de “yardım” adı altında çocuklara cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı.
 
Epstein, küçük çocukları cinsel ilişkiye zorlayarak geniş çaplı bir fuhuş şebekesi kurmakla suçlanıyordu ve Andrew de Epstein’ın en yakın dostuydu. Andrew, kraliyet üyesi olduğu tüm görevlerinden istifa etti fakat kraliyetin sağladığı tüm imkanlardan halâ yararlanıyor. Diplomatik dokunulmazlığı ise yok.

Kraliçe Elizabeth, pedofili olmakla suçlanan Andrew’i İskoçya’da gözlerden çok uzakta bulunan Balmoral Kalesi’nde himaye ederek koruyor.
 
2019'da hücresinde intihar eden pedofil milyarder Epstein ile 2010 yılına kadar yakın arkadaş olan ve Andrew hakkındaki tüm iddiaları reddetse de yürütülen davada ortaya çıkan yeni tanıklar aksini savunuyor. Olay gecesi pizza yediğini iddia eden Andrew, 17 yaşındaki bir kız çocuğuna zorla tecavüz ettiğini her ne hikmetse katırlamıyor.

Birleşik Krallığa bağlı İskoçya’nın kraliçesi de tıpkı İngiltere’de olduğu gibi Elizabeth. Oğlunu öldürülme korkusuyla Balmoral Kalesi’nde himaye ediyor. Zira İngiltere -Prof. Tim Wilson’ın da dediği gibi “İngilizler derin devleti sözcüğünü Türkiye’den öğrendi”- derin devleti Andrew’i koruyor ancak aynı derin devlet İngiltere'nin çıkarlarını korumak adına öldürebilir de. Elizabeth’in korunduğu Balmoral Kalesi’ne götürülen Andrew için en korunaklı yer annesinin dizinin dibi.
 
Andrew de tıpkı Prenses Diana gibi İngiltere kraliyet ailesine zarar veriyor ve pedofili olduğuna ilişkin yeni tanıklar ortaya çıktıkça öldürüleceği olasılığı daha da güçleniyor.

Selam ve selammetle...